Abi Soda Lovers

Brunilda Nazario, M; kohta 8. mai 2008

Research esitleti diabeediühingu kogumine näitas, et naised, kes läks joomine väiksem kui üks, mitte-dieet sooda päevas ühe või enama päeva limonaadid olid peaaegu kaks korda suurem tõenäosus haigestuda 2. tüüpi diabeedi nelja aasta jooksul, sest naised, kes jõid vähem kui üks karastusjook päevas. (Naised, kes jõid rohkem sooda saanud ka rohkem kaalu samal perioodil .; uuring avaldati ajakirjas Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism soovitas fruktoos, magusaine, mida leidub looduslikult puuviljamahla ja tavaliselt kasutatakse kontsentreeritud koguses karastusjookides, võib esile hormonaalse vastus organismis, mis soodustab kaalutõusu; Karastusjoogid, eriti heleda jooke ja konserveeritud jäätee tunduvad “agressiivselt” uuristama hammaste emaili laborikatsetes – ja see ei ole oluline, kas nad olid dieetkarastusjoogid või tavalisteks vastavalt avaldatud uuringu Hambaravi.

Catherine Gregorczyk ütleb, et ta on narkomaan – sooda sõltlane, et on.

“On raske minna koos sõpradega, kes on rohkem tervise teadlik kui mina ja kes juua vett kogu aeg, kui ma kunagi soovi on koks,” ütleb Gregorczyk.

Gregorczyk ütleb, et ta oli isegi “natuke paanikahood” aga Euroopas ühe suve, sest tema armastatud Koks on raskem leida mõnes riigis “ja on viis kallim.” Ta oli õnnelik, et maksta kallimat hinda, kuigi jaoks “suhkur tõuke” Karastusjookide annab teda. Aga on Gregorczyk tõesti sõltuvuses limonaadid? Ei kliinilises mõttes ütleb Elisabetta Politi, MPH, RD, CDE, toitumine juht Duke’i ülikooli Dieet ja Fitness Center.

Liz Marr, MS, RD, nõustub. “Inimesed on afiinsus teatud toitude ning nad välja toitumisharjumused, kuid see ei ole sama asi nagu narkomaania,” ütleb Marr, põhi- koos Marr Barr Communications, Colorado põhinev avalike suhete firma spetsialiseerunud toitumisele ja tervise küsimusi.

Ikka, karastusjookide armastajad tunnistan, et see võib olla kohutavalt raske loobuda kihisevat värk. Üks põhjus on see, et kui me tarbime midagi magusat, maitse käivitab meie aju vabastada kemikaalid, mida nimetatakse opioidid – mis teeb meist ihkama rohkem nauditav maitsete, ütleb Politi.

Miks peaks keegi tahtma vannun off karastusjoogid? Eksperdid ütlevad, et kuigi karastusjoogid on mõned kasulikud toitained, see on üks paljudest allikatest rohkem kaloreid kaasa USA rasvumise epideemia. Mitmed hiljutised uuringud kinnita idee, et joomine liiga palju karastusjoogid võivad mõjutada teie tervist

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp