Aidata laps, kes kardab Shots

Kui teie laps whimpers mainimisel sõna “shot”, siis on ilmselt vastakad tunded. Tahad oma pojale, mida tuleb kaitsta tema vaktsineerimist; sa lihtsalt soovivad, et menetlus oli valutu.

Vastavalt Taskukohane Care Act, paljud tervisekindlustuse plaane annab tasuta ennetavaid meditsiiniteenuseid, sealhulgas tervist, vaktsineerimised ja sõelumiskatseid, lastele ja teismelistele. Lisateave.

Haigekassa Center

Õnneks saab olema aktiivne roll muutes oma lapse suhtumist. Mida vanem ütleb ja teeb enne, selle ajal ja pärast arsti vastuvõtule aitab rahulik laps, vähendada tema hirmud ja tagada, et ta arendab terve suhtumine nägi lastearst.

Kui sa võitlema, mida öelda või on probleeme pannes vapper nägu, loe edasi asjatundlikku nõu.

Akadeemia of Pediatrics “immuniseerimiskava soovitab lapsed saavad suurema osa oma vaktsiinid enne vanuses 2.

Imikud ei mäleta valu eelmisest visiit, vaid väikelapsed ja koolieelikud, kes vajavad järelejõudmine vaktsineerimised võivad olla seotud arsti kabinetti, kus torkasid ja torkis.

Ära viivita need Imikuvaktsiinid kuni nad üle 1, “Wexler ütleb.” Mida vanemaks nad on, seda raskem neid vaktsineerida, sest nad mäletavad viimane kohtumine.

Sinu suhtumine ja välimus on tähtsam kui saate aru, sest väikelaste võtta näpunäidete nende vanemad. Kui te irve või pingesse teie laps võib saada murelik, liiga.

“Vanemlik käitumine ajal vaktsineerimised on korduvalt näidanud, et olla võtmeteguriks suuruse määramisel valu ja ärevus laps kogeb,” ütleb lastel nõela valu teadlane Lindsay Uman, PhD, kliiniline psühholoog IWK Tervise Keskus Kanada Halifax, Nova Scotia.

Huvitav, paljud uuringud näitavad, et vanemahüvitise kindlustunnet (öeldes: “See on OK” või “Ärge muretsege”) on tõenäoline, et suurendada lapse stressi, [-olla seetõttu] see ütleb laps on midagi muretsema, “Uman ütleb.

Oled sa kunagi fibbed ja ütles poleks torkima kell gripp haavlid nimetamise või lubas, et nõel torkima ei teeks paha natuke? Tõde võib mõni mure, kuid lamades tähendab, et teie laps ei saa usaldada, mida sa ütled, milles halb pretsedent.