aspartinsuliinist ja insuliini degludec (subkutaanselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile seda ravimit. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. Ravim manustatakse shot naha all.

Iga paketi Ryzodeg® sisaldab patsiendi teabeleht. Lugege see leht hoolikalt ja veenduge, et mõistate

See on kõige parem kasutada teises kohas kehal iga süsti (nt naha alla kõhu või kõht, reie või õlavarre). Kui teil on küsimusi selle, võtke liige oma tervishoiu meeskond.

Insuliini lahus peaks otsima selge ja värvitu. Ärge kasutage seda, kui see on hägune või paksenenud. Ärge segage seda ravimit ühegi teise insuliini või veega.

Võtke seda ravimit mis tahes einestamiseks. Võite kasutada ka kiire- või lühitoimelise insuliini teiste sööki, kui vaja.

ladustamine

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrolli all hoida, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Samuti kasutada regulaarselt ja test veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse võtmata, võtke järgmine annus oma järgmise einestamiseks samal päeval ja jätkata tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Sul võib hoida avamata FlexTouch ühekordselt eeltäidetud pensüstel on külmkapist kuni aegumiskuupäev karbil või toatemperatuuril kuni 28 päeva. Kaitsta valguse eest. Mitte külmutada.

Hoidke FlexTouch ühekordselt eeltäidetud pensüstel, et kasutate praegu toatemperatuuril jahedas kohas, eemal otsese valguse ja kuumuse, kuni 28 päeva. Mitte hoida külmkapis.