aspartinsuliinist, rekombinantse nahaalust

Ravimite klassi: diabeedi

Kasutab aspartinsuliinist, rekombinantse

Farmakoloogilise Klass: insuliin, Ultra kiiretoimeline

aspartinsuliinist, rekombinantse on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest aspartinsuliinist, rekombinantse järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon aspartinsuliinist, rekombinantse või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga aspartinsuliinist lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust aspartinsuliinist mix 50/50 ja 70/30 lastel ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju aspartinsuliinist ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel, geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme ei ole oodata piiravad aga aspartinsuliinist eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame, maksa või neeruprobleemid, mis võivad vajada annuse patsientidel aspartinsuliinist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades aspartinsuliinist, rekombinantse

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate aspartinsuliinist, rekombinantse, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades aspartinsuliinist, rekombinantse mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades aspartinsuliinist, rekombinantse mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades aspartinsuliinina rekombinantset koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate aspartinsuliinist, rekombinantse või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise aspartinsuliinist, rekombinantse. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile aspartinsuliinist, rekombinantse. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. aspartinsuliinist, rekombinantse manustatakse shot naha all või veeni.

Iga paketi aspartinsuliinist sisaldab patsiendi teabeleht. Lugege see leht hoolikalt enne ravi alustamist ja iga kord, kui uuesti täita uue teabe ja veenduge, et saate aru

See on kõige parem kasutada teises kohas kehal iga süsti (nt naha alla kõhu või kõht, reie, tuhara või õlavarre). Kui teil on küsimusi selle, võtke liige oma tervishoiu meeskond.

Kasutamisel söögi insuliin, aspartinsuliinina tuleb sisse võtta 5 kuni 10 minutit enne sööki või vahetult enne sööki.

Kui kasutatakse insuliinpumbaga: Lugege hoolikalt ja järgige välise insuliini pump juhiseid. See insuliini ei tohi segada ühegi teise insuliiniga ega lahjendada, kui seda kasutatakse insuliini pump. Aspartinsuliin pump tuleks vahetada vähemalt iga 6 päeva ja Infusioonikomplekt ja sisestamise kohas vahetada vähemalt iga 3 päeva. Kui te ei saa aru, kuidas teil on kasutada insuliinipumba, pöörduge oma arsti või apteekriga.

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrolli all hoida, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Samuti kasutada regulaarselt ja test veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

Te ei tohiks kunagi segada aspartinsuliinist teiste insuliinisüste, ilma et kontrollida oma arstiga. Need süstid on tavaliselt tehtud eraldi. Kui teil on küsimusi, pidage nõu oma arsti või apteekriga.

Ära muuda brändi, tüübi või annuse insuliini, kui arst on määranud. Kui saate uue pakkumise insuliini kontrollida märgistusel olla kindel, kas see on õiget tüüpi insuliini.

Annus aspartinsuliinist, rekombinantse on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste aspartinsuliinist, rekombinantse. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine aspartinsuliinist, rekombinantse

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke kasutamata viaalid, pliiatsid, või padruneid külmkapis. Mitte külmutada. Säilivusandmeid insuliini pakendi ütleb teile, kui kaua võib hoida ravimit külmkapis. Viska ravimi ära möödunud tähtaeg on möödas.

Viaali, et kasutate praegu võib hoida külmkapis või toatemperatuuril jahedas kohas, otsese kuumuse ja valguse eest vaid 28 päeva.

Kasseti või pastapliiats, et kasutate praegu ei tohi külmutada. Sa peaksid ladustage kassette või pliiatsi toatemperatuuril jahedas kohas, otsese kuumuse ja valguse eest vaid 28 päeva.

Ei jaga insuliini pliiatsid või padruneid teistega mingil juhul. See ei ole ohutu ühe sulu mida kasutatakse rohkem kui üks inimene. Nõelte või pliiatsid võib põhjustada edastamise hepatiidi viirused, HIV või muude vere kaudu levivate haiguste korral.

Teie arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimestel nädalatel võtate aspartinsuliinist, rekombinantse. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See on väga oluline jälgida hoolikalt mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond umbes

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal aspartinsuliinist, rekombinantse

Hädaolukorras-Tegemist võib olla aeg, mil sa pead hädaabi jaoks probleem tingitud Teie diabeeti. Sa pead olema valmis neid hädaolukorras. See on hea mõte

Aspartinsuliinist võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, mis võib olla eluohtlik ja vajab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, näo, keele ja kõri, hingamisraskus või valu rinnus pärast saad süsti.

Teil võib olla mõned naha punetus, lööve, sügelus või turse süstekohal. Kui see ärritus on raske või ei kao, pöörduge arsti poole. Ärge süstige aspartinsuliinist arvesse naha ala, mis on punane, paistes, või sügelevad.

Kasutades aspartinsuliinist, rekombinantse koos teiste suhkurtõve ravim (nt pioglitasoon, rosiglitasooni, Actos®, Actoplus Met®, Avandia®) võib põhjustada tõsiseid probleeme südamega või ödeem (turse). Pöörduge arsti poole, kui teil on kiiresti kaalus juurde, millel on õhupuudus, valu rinnus või kõhus, väsimus või nõrkus, hingamisraskused, ebakorrapärane südametegevus või liigse käte, randmete, pahkluude või jalgade.

Liiga palju aspartinsuliinist võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Madal veresuhkur võib ka juhtuda, kui te kasutate aspartinsuliinist teise diabeediravim, hilinemise või jäta eine või suupiste, kasutada rohkem kui tavaliselt, juua alkoholi või ei saa süüa, sest iiveldus või oksendamine või kõhulahtisus. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed võivad tunda erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. On oluline, et te õppida, millised sümptomid madala veresuhkru siis tavaliselt on nii, et saate seda ravida kiiresti.

Sümptomid madala veresuhkru hulka ärevus, käitumist muuta sarnane purjus, nägemishäired, külm higi, segasus, depressioon, mõtlemis-, pearinglus või peapööritus, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu, ärrituvus või käitumishäired, närvilisus, hirmuunenäod, rahutu uni, värisemine, ebaselge kõne, ja surin kätes, jalgades, huulte või keele.

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli, maisisiirup, mett või suhkrut kuubikuteks või juua mahla, mitte-dieet karastusjookide või suhkrut lahustada vees, et leevendada sümptomeid. Samuti kontrollige oma vere madala veresuhkru taset. Saada arsti juurde või haiglasse kohe, kui sümptomid ei parane. Keegi peaks kutsuma erakorralist arstiabi kohe, kui rasked sümptomid nagu krambid (hood) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla ja nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Teie leibkonnast ka peaksid teadma, kuidas seda kasutada.

aspartinsuliinist, rekombinantse kõrvaltoimed

aspartinsuliinist

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jäta annuses oma diabeediravim või insuliini, siis söövad või ei järgi oma söömisharjumused, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Sümptomid kõrge veresuhkru hulka nägemishäired, unisus, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, sagenenud urineerimine, ketoonid uriinis, isutus, kõhuvalu, iiveldus või oksendamine, väsimus, rahutu hingamine (kiire ja sügav), teadvusekadu, ja ebatavaline janu.

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset ja siis helistada oma arsti juhiseid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga

Diabeet tüüp 1 aspartinsuliinist, Lantus, Levemiri Novolog, Humalog, Toujeo

Ketoatsidoosi aspartinsuliinist, Novolog, Humalog, naatriumvesinikkarbonaat, Apidra

Mitteketootilisest hüperosmolaarsuse sündroom aspartinsuliinist, Novolog, Humalog Apidra, Humulin R