beeta-1b interferooniga subkutaanselt

Therapeutic Klass: Immunoloogilised Agent

Kasutab beeta-1b

Farmakoloogilise Klass: Interferoon, Beta (klass)

beeta-1b interferooni saab kasutada ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Interferoon beeta-1b järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon beeta-1b interferooni või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus interferoon beeta-1b süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga beeta-1b interferooni süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades beeta-1b

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate beeta-1b interferooni, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades beeta-1b interferooni mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada interferoon beeta-1b. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile beeta-1b interferooni. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. beeta-1b interferooni manustatakse shot naha all.

Kui te süstite beeta-1b interferooni ise seda kasutada täpselt nii nagu arst, et aidata oma seisundit nii palju kui võimalik. Ärge kasutage rohkem või vähem, ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Ärge muutke annust või annustamisskeemi ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Täpne kogus ravimit, mida vaja on hoolikalt välja töötatud. Kasutades liiga palju suurendab kõrvaltoimete riski, kasutades liiga vähe ei pruugi parandada teie seisundit.

Võttes beeta-1b interferooni enne magamaminekut võib aidata vähendada gripilaadsed sümptomid.

beeta-1b interferooni kaasas ravimi juhendis ja patsiendi suunas. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Oluline on järgida mitmeid samme, et valmistuda oma beeta-1b interferooni süsti õigesti. Enne ravimi süstimist, mida vaja

Selleks, et hoida kõike steriilne, on oluline, et te ei puudutaks tippude viaali või nõelu. Kui sul ei puutu korgiga, puhastage seda värske alkoholilapikest. Kui te puudutage nõela või kui nõel puudutab igal pinnal, visake süstal täielikult ja alustada otsast peale uue süstlaga. Samuti kasutavad ainult lahjendi (naatriumkloriidi 0,54%) varustatud beeta-1b interferooni lahjendamiseks meditsiinis süstimiseks.

Segamiseks ühe viaali sisu

Valmistada süstalt

Süst tuleb manustada kohe pärast valmistamist. Kui süst viibib, külmkapis segatud lahust ja süstige see 3 tundi. Mitte külmutada.

Et ennast süstida

Annus interferoon beeta-1b olla erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid beeta-1b. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse beeta-1b, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Järgmine süst tuleb teha planeeritud umbes 48 tundi hiljem.

Õige kasutamine beeta-1b

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui külmutus ei ole kättesaadav, viaalid võib hoida kuni 3 kuud toatemperatuuril, nii kaua kui temperatuur ei tõuse üle 86 ° F.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et beeta-1b interferooni töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tume uriin, püsiv isukaotus, gripilaadsed sümptomid, peavalu, jätkates oksendamine, üldine väsimus või nõrkus, heledat värvi väljaheide, paremas ülemises kõhuvalu või hellus või kollased silmad või nahka. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

beeta-1b interferooniga võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate beeta-1b interferooni.

beeta-1b interferooniga võib põhjustada mõnedel inimestel olla murelik, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teie või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ettevaatusabinõud Kuigi interferoon beeta-1b

beeta-1b interferooniga võib põhjustada punetust, valu või turse süstekohal. Mõnedel patsientidel on välja töötatud naha infektsioonid või püsiv depressioon (nekroos) naha all süstekohal. Võta kohe oma arstile, kui te märkate mõnda neist kõrvaltoimetest süstekohal: depressioonis või liigestatud nahk, sinine-roheline must naha värvimuutus, või valu, punetus või sloughing (koorimine) naha.

Pöörduge arsti poole, kui märkate palavik, külmavärinad või kurguvalu. Need võivad olla infektsiooni sümptomid tulenevad madal valgete vereliblede arvu.

interferoon beeta-1b on valmistatud annetatud inimverd. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud need, kuigi risk on madal. Inimese doonorid ja veri on nii testida viiruste hoida ülekande risk väike. Rääkige oma arstiga seda ohtu, kui olete mures.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

beeta-1b interferooni kõrvaltoimed

beeta-1b

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Sclerosis multiplex Copaxone’ga, Tecfidera, Avonexile, Aubagio, Gilenya, Ampyra, Tysabriga, Betaseronm

Pärasoolevähi Avastin, Xelodas fluorouratsiili, kapetsitabiini, leukovoriinhapet bevatsizumab oksaliplatiini, Erbitux

Krooniline põletikuline demüeliniseeriv polüradikuloneuropaatiast asatiopriinist, Imuran, Betaseronm, Gammagard, immuunglobuliini veenisisene, Gamunex, beeta-1b, Azasan