beeta-1b (subkutaanselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile seda ravimit. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. Ravim manustatakse shot naha all.

Kui te süstite beeta-1b interferooni ise seda kasutada täpselt nii nagu arst, et aidata oma seisundit nii palju kui võimalik. Ärge kasutage rohkem või vähem, ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Ärge muutke annust või annustamisskeemi ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Täpne kogus ravimit, mida vaja on hoolikalt välja töötatud. Kasutades liiga palju suurendab kõrvaltoimete riski, kasutades liiga vähe ei pruugi parandada teie seisundit.

Võttes beeta-1b interferooni enne magamaminekut võib aidata vähendada gripilaadsed sümptomid.

See ravim on kaasas ravimi juhendis ja patsiendi suunas. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Oluline on järgida mitmeid samme, et valmistuda oma beeta-1b interferooni süsti õigesti. Enne ravimi süstimist, mida vaja

ladustamine

Selleks, et hoida kõike steriilne, on oluline, et te ei puudutaks tippude viaali või nõelu. Kui sul ei puutu korgiga, puhastage seda värske alkoholilapikest. Kui te puudutage nõela või kui nõel puudutab igal pinnal, visake süstal täielikult ja alustada otsast peale uue süstlaga. Samuti kasutavad ainult lahjendi (naatriumkloriidi 0,54%) varustatud beeta-1b interferooni lahjendamiseks meditsiinis süstimiseks.

Segamiseks ühe viaali sisu

Valmistada süstalt

Süst tuleb manustada kohe pärast valmistamist. Kui süst viibib, külmkapis segatud lahust ja süstige see 3 tundi. Mitte külmutada.

Et ennast süstida

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Järgmine süst tuleb teha planeeritud umbes 48 tundi hiljem.

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui külmutus ei ole kättesaadav, viaalid võib hoida kuni 3 kuud toatemperatuuril, nii kaua kui temperatuur ei tõuse üle 86 ° F.