elavad arütmia

Paljud rütmihäired on kahjutud. On tavaline, et aeg-ajalt esineb ekstra südamelööke või kerge südamepekslemine. Inimesed, kes on kahjutu rütmihäired võivad elada tervislikku elu. Nad tavaliselt ei vaja ravi nende rütmihäired.

Isegi inimesed, kellel on tõsised rütmihäired sageli saab edukalt ravida ja normaalselt elada.

Kui teil on arütmia, mis vajab ravi, siis tuleb

Pidev hooldus

Kui teil on arütmia, hoolitsedes ise on tähtis. Kui te tunnete pearinglust või minestada, siis peaks pikali. Ära püüa käia või sõita. Lase oma arsti teada nende sümptomeid.

elustiili muutused

Küsige oma arstilt, kas uitnärvi manöövreid on valik sinu jaoks. Need harjutused aitavad peatada südamepekslemine, kuid nad ei sobi kõigile.

Õpi, kuidas teha oma impulsi. Arutage oma arstiga, milline pulss on normaalne teile. Säilitage muutusi oma pulsi ja jagada seda oma arstiga.

Paljud rütmihäired on põhjustatud aluseks südamehaigusi. Hoia oma süda terve järgides tervislikku toitumist.

Tervislik toitumine hõlmab erinevaid puu- ja köögivilju. Samuti sisaldab täisteratooteid, rasvavaba või madala rasvasisaldusega piimatooteid, ja valgusisaldusega toiduained, nagu lahja liha, linnuliha ilma nahata, mereannid, töödeldud soja tooteid, pähklid, seemned ja oad ja herned.

Tervislik toitumine on madala naatriumi (soola), lisatakse suhkur, tahke rasva ja rafineeritud terad. Solid rasvad on küllastunud rasvhappeid ja trans-rasvhappeid. Rafineeritud teravili pärit töötlemise täisteratooted, mille tulemuseks on toitainete kadu (näiteks toidu kiudaineid).

Lisateavet järgmised tervislik toitumine, minge National Heart, Lung, and Blood Institute “Your Guide to Vererõhu langetamine kriipsuga” ja USA Department of Agriculture on ChooseMyPlate veebisaiti. Mõlemad vahendeid pakkuda üldist teavet tervisliku toitumise.

Tervislikud eluviisid ka füüsiliselt aktiivsed, suitsetamisest loobumine, säilitades tervisliku kehakaalu ja hoida oma vere kolesteroolitaset ja vererõhku terve taset.

Tugev emotsionaalne stress või viha võib põhjustada südame rütmihäired. Proovige juhtida stressi ja viha selliste tegevuste kaudu nagu jooga, vaikne aeg, meditatsiooni ja rahustamise võtteid. Kuidas toetust sõpradele ja perele ka aitab teil juhtida stressi.

Arst võib teil vältida teatud aineid, kui nad teevad oma südame võita liiga kiiresti. Need ained võivad olla alkohol ja külm ja köha ravimid.