elavad cpap

CPAP on pikaajaline ravi. Selleks, et saavutada täielik kasu CPAP, kasuta seda iga kord, kui magama-ajal uinakuid ja öösel. Enamik inimesi peaks kasutama CPAP vähemalt 7,5 tundi iga öö parimaid tulemusi.

CPAP masinad on väike, kerge ja küllaltki vaikne. Võite võtta oma masin sõites.

Teades, kuidas säilitada oma CPAP masin on oluline. Samuti peaksid nägema oma une spetsialist pideva hoolduse kui ta nõustab.

Säilitades CPAP masin

Et korralikult säilitada oma CPAP masin, vaadake kasutusjuhendit või küsida oma kodu seadmete pakkuja kuidas hoolitseda masin.

Kuidas Pidev hooldus

Parts masina pea iga päev või korralise hoolduse ja puhastamise. Näiteks kui arvuti on niisutaja, saate tõenäoliselt vaja puhastada iga päev. Samuti võib tekkida vajadus asendada masina osadest aja jooksul.

Teie kodus seadmed pakkuja peaks suutma asendamine filtrid, maskid ja voolikud oma masinaga.

Kui te kahtlustate, et probleem teie CPAP masin, helista koju seadmed pakkuja. Ära püüa määrata ise.

Väike auk kõige masinad laseb läbi õhku, et hingata (välja hingata) ja hoiab õhu juurdevoolu värske. See ei ole viga, masin, ja sa ei peaks püüdma katmiseks.

Paljud inimesed on küsimusi, kui nad esmakordsel kasutamisel CPAP. Räägi oma une spetsialist, kuidas hakkama Järg küsimusi. Ta võib mõnele küsimusele vastata, kuid koju seadmed pakkuja võib vaja tegeleda teised.

Küsige oma une spetsialist soovitada koju seadmed pakkuja on palju kogemusi CPAP. Jätkata tööd oma une spetsialist kui kohaneda CPAP.

Une spetsialist võib paluda teil ajakava Järg visiidil umbes kuu pärast hakkate kasutades CPAP. Ta ei taha, et näha, kui hästi sa kohanevad ravi. Pärast seda, siis võib olla Järg hooldust iga 6 või 12 kuud.

Enamik CPAP masinad salvestada palju aega, kui neid kasutada arvutis kaardi. Une spetsialist võib paluda teil tuua kaardi sisse, et näha, kui hästi sa teed.

Ajal Järg külastused, une spetsialist võib tekkida vajadus reguleerida õhu rõhuseadeid oma CPAP masin, kui

Ajal Järg külastused, rääkige oma une spetsialist, kui sa ei ole rahul oma CPAP masin. Ta võib oletada, et mõne muu masin, mis võiks paremini töötada.

Unehäirete ja unepuuduse: Parem tervishoid teadusuuringute