elavad kodade virvendus

Inimesed, kes on kodade virvendus (AF) -even püsiv AF-saaksid elada normaalset aktiivset elu. Kui teil on AF, pidev arstiabi on oluline.

Hoidke kõik oma arsti vastuvõtul. Too loetelu kõigist ravimitest, mida te võtate, et iga arst ja traumapunkti külastamist. See aitab teie arst teadma täpselt, milliseid ravimeid te võtate.

Järgige oma arsti juhiseid võttes ravimeid. Ole ettevaatlik, võttes üle leti ravimid, toidulisandid ja külm ja allergia ravimid. Mõned neist toodetest sisaldavad stimulaatoreid, mis võivad vallandada kiire südamerütm. Ka mõned üle leti ravimid võivad olla kahjulikud koostoimeid südamerütmi ravimid.

Rääkige oma arstile, kui teie ravimid põhjustavad kõrvaltoimeid, kui teie sümptomid halveneb või kui teil on uusi sümptomeid.

Kui te võtate verd vedeldavad ravimid, siis tuleb hoolikalt jälgida. Näiteks võib tekkida vajadus rutiini vereanalüüse, et kontrollida, kuidas ravimite toimet. Samuti rääkige oma arstile oma dieeti. Mõned toidud, nagu lehtköögiviljad rohelised köögiviljad, võib häirida varfariini, vere vedeldamiseks meditsiinis.

Küsige oma arstilt füüsiline aktiivsus, kehakaalu kontrolli ja alkoholi. Uuri, milliseid samme saab võtta, et hallata oma seisundist.