Elu pärast diivanil 5K

Kui olete võtnud vastu väljakutse diivanil 5K plaani ja valmis see, hästi tehtud!

Sa pead olema tunne suure tunde saavutus, rääkimata olles paigaldaja ja tervislikumaks.

Nüüd, C25K on saanud teid regulaarselt jookseb, on väljakutse mitte kaotada seda elukvaliteeti parandavaid harjumus. Üks viis hoida motiveeritud kaugemale C25K on leida uus suund.

Running podcastid; Hoia jookseb 5K + podcast seeria, mis on mõeldud Couch et 5K lõpetajatele. Iga 5K + podcast pakub struktureeritud perspektiivis voolava muusika ja juhendamist, et arendada oma jooksutehnika, kiirus ja vastupidavus.

Hoiavad töökorras

Töö tehnikat; Kuidas täpsustamisel oma jooksvate stiili? Töö oma jooksvate tehnikat aitab muuta oma sõite tunnevad vähem väsitav, vähendada vigastuste ohtu ja lõpuks nauditavamaks. Loe meie 10 näpunäiteid, kuidas õigesti töötada.

Tee sotsiaalne sündmus A töötab klubi on suurepärane võimalus pühenduda töötab regulaarselt. Enamik klubid on voolava rühmad eri tasanditel, sealhulgas algajatele. Klubid on ka suurepärane võimalus leida töötab partnerid joosta väljaspool klubi istungid. Leia töötab rühm lähedal kasutades Run Inglismaa või UK Athletic Club otsing.

Loe lugusid kolmest Couch et 5K lõpetajad – Julia Dallyn, Aftab Sarwar ja Lorraine Beavis – kes on läinud liituda parkrun, mis korraldab tasuta, iga nädal, ajastatud 5km jookseb üle kogu riigi.

Plaani oma järgmine väljakutse, miks mitte võistlustel peatada motiveeritud oma iganädalast jookseb? Millega ennast fitness väljakutseid nagu 5K või 10K perspektiivis on üks viis hoida läheb. Leia võistlustel lähedal.

Muutus maastik; Võid proovida erinevas keskkonnas – kui olete käinud tänavatel, näiteks püüda leida haljasalasid, nagu park, sõidetud. Võid proovida ka erineva maastiku. Vaata mõned mäed oma piirkonnas ning anda endale natuke väljakutse.

Nüüd olete lahendada töötab, siis miks mitte mõelda teiste spordialadega võid proovida? Sa ei pea vabanduseks kaotanud enam, ja olete tõestanud endale, et saad treenida oma keha teha midagi erinevat.

Proovige midagi uut

Kuna Robin Gargrave Kesk YMCA juhib tähelepanu, seal on igasuguseid fitness: “jooks on väga hea lihasvastupidavust jalad ja oma kardiovaskulaarse võimekuse, kuid võid proovida näiteks mõned vastupanu koolitus oma ülakeha tugevusest.

Sa võid liituda jõusaal või saaksin kasutatavate seadmete kodus, nii et sa hakkad töötama palju igakülgset tüüpi fitness.

Võid proovida Tugevus ja Flex – viie nädala plaani, et parandada oma tugevust ja paindlikkust, mis saavad ka oma jooksvate.

Vaata videot treeningu Fitness Studio. Võtke kätte hulgast 20 juhendaja juhitud klassid meie aeroobika, tugevust ja vastupidavust, pilates ja jooga kategooriad.

Meie Fitness osa on tulvil praktilisi ideid, mis aitavad teil mahutada rohkem aktiivsust oma päeva, nagu näiteks meie 10-minutilise treeningu ja jõusaali tasuta rutiin.

Leia Race

Või siis võiks veeretada täringut ja proovida Milline on Teie Sport ?, lõbus viktoriin, mis aitab leida spordi sa kõige paremini sobib.

15/09 /

15/09 /

Tugevus ja paindlikkus podcast seeria ja saada tasuta isiklik treener

Tugevus ja Flex