Finantseerimine kaalulangus kirurgia

Melinda Ratini, DO, M; kohta 19. november 2015

Kehakaalu võtab töö. Aga kui sul on palju kaalu kaotada, ja kui kasutamise ja toitumine ei piisa, siis võiks kaaluda kaalulangus kirurgia, nimetatakse ka bariaatrilise.

Sa ilmselt on küsimusi, kui palju see maksab, mida kindlustus katab, ja kuidas veenda oma kindlustus katab arve. Siin on, mida sa peaksid teadma.

Kaalulangus kirurgia on kallis. Tüüpilised kulud saab sõita alates $ 20.000 kuni $ 25.000 vastavalt National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neeruhaiguste.

Hind oma kaalulangus kirurgia sõltub mitmest tegurist

Täiendav kulu võib sisaldada

Operatsiooni tüübist sul on. Tüübid kaalulangus kirurgia hulka mao bypass, reguleeritav mao banding, vertikaalne mao banding (nimetatakse ka mao klammerdamine), varrukas mao resektsioon ja biliopancreatic diversiooni. Muud võimalused sisaldavad maosisesed õhupallid või isegi elektrilise Implant seade. Igaühel neist on erinev tasu; Teie kirurg tasu. See varieerub, kus sa elad, oma kirurgi teadmisi ja korra keerukus; Haigla valida. Kulud varieeruvad ja võivad sisaldada kasutus- ja haigla ruumides, muu hulgas tasu.

Kui teil on tervisekindlustus, loe oma poliitikat põhjalikult ning tihedat koostööd oma kindlustusandja ja arst et näha, mis on kaetud. Vastavalt Taskukohane Care Act, mõned riigid nõuavad, et tervisekindlustusandjatelt katta bariaatrilist Surger; 2015. aastal, rohkem kui pooled riigid volitanud ulatus üksikisiku, perekonna ja väikese grupi plaanid.

Anesthesiologist on Fe; Kirurgiline assistendi Fe; Seadme eest; Konsultant tasu (kui see on vajalik; järelkontroll menetluste osas (mao bänd)

Enamik kindlustusseltse tunnistavad, et inimesed, kes on ülekaalulised ja rasvunud on tõenäolisem, et saada tõsiste tervisehädadega nagu 2. tüübi diabeet, kõrge vererõhk, südamehaigused, kõrge kolesteroolitase ja uneapnoe. Tegelikult, seal on palju tõendeid, et bariaatrilise saab parandada või lahendada kuni 30 ülekaalulisus-ga seotud tingimused vastavalt Society ainevahetuse ja Bariatric Surgery.

Kui sul ei ole ravikindlustust, saate tõenäoliselt maksma kogu arve ise. Mõned kaalulangus kirurgia keskused aitab teil saada laenu, et saate tagasi maksta üle mitme aasta jooksul.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …