Fitness diivan kartul

Kas sa sõltuvuses oma TiVo? Kunagi ei jäta episoodi CSI? On valupunkte klõpsamast ühest jalgpalli mängu teise?

Kui TV on must-see teile, see on lihtne lasta lõigata treeningut aega. Aga fitness ei tähenda eeltoodud oma lemmik näitab. Kuidas töötab treeningut ees toru? Isegi fitness eksperdid leiavad TV-vaadates treeningu kasulik – ja mõnikord vajadus.

Bob Prichard on nii hõivatud oma kohustusi direktorina Somax Sport, koolituskeskus Tiburon, Californias., Et ta ei pea palju aega kasutada. Nii ta on teinud harjumus töötada välja iga kord, kui ta vaatab televiisorit.

Mul on jooksulint loodud minu elutoas ja ma Kõndige kiires, kuid mugav tempos, samas vaadates DVD või TV, “ütleb ta.” See, kuidas ma saan ühe kuni kolme tunni kasutamise kohta päevas. (Ma tihti vaadata golf turniirid, pesapalli mänge, jne)

Kinesiologist Shari Feuz, harjutus nõunik rahvusvahelise nõukogu aktiivsena vananemise Vancouver, ütleb Prichard lähenemisviisi saab hästi – nii kaua, kui te töötate piisavalt kõvasti tunda.

“See on täiesti võimalik, et parandada oma fitness taset teleri ees, kui intensiivsus on piisav, nagu see on täiesti võimalik, et minna jõusaali mitu korda nädalas ja ei paranda oma kehalist võimekust,” Feuz ütleb. Arvestades, kui palju TV enamik meist vaadata, teostades samal ajal ei ole halb mõte. Uuringud näitavad, et mehed keskmiselt 29 tundi nädalas ning TV vaadates, samas kui naised Koguda umbes 34 tundi. See annab meile palju aega, et mahtuda mõned ekstra aktiivsus.

See on multitegumtöötlus oma parima, “ütleb Mare Petras autor Fitness Lihtsalt, mis sisaldab peatükki pealkirjaga” Siin on Oprah, “pühendatud fitness teleri ees.

Oleme kõik-või-mitte-midagi ühiskonnale, “ütleb Petras.” Me arvame, et kui me ei saa teostada tund korraga, et see ei loe. Aga see ei ole tõsi. See ei pea olema “must või valge” koos fitness. See kõik lisab üles.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …