Fitness Rx Challenge: stardijoonele

Järgmise aasta jooksul, saate jälgida meie kahe challengers ajakirja lugejate Jeff Kibler ja Stefanee Williams, nagu nad on sätestatud, et saada lihtsam, tugevam, tervem versioonid ise.

Fitness Rx Challenge on palju enamat kui saada beach-buff keha. See on umbes terve uus tervislik eluviis, millele on lisatud kasu, mis sisaldavad alandada kolesterooli, tugevam süda ning tõstnud energia taset.

Kell 52, Jeff võitleb 2. tüüpi diabeedi ja keskealine mees vaenlane: tagavararatta. Tema nõudlik töö on ajakirja kunstiline juht hoiab sekkudes oma plaane, et saada sobivad ja teha tervislikke koduseid õhtusööke, kuid Jeff on otsustanud muuta oma elu väljakutse.

Stefanee, 30-aastane ema uus poisslaps, on suutnud heita vaid pool 40 naela, et ta sai raseduse ajal. Tegelikult ta tahaks langeda natuke allpool oma prebaby kaal. Tema eesmärk on 160 naela, maha tema praegune 189. Aastatel emme kohustust ja tema osalise tööajaga infoturbe töö, Stefanee on palju tema plaadile.

Jeff ja Stefanee juhindub oma püüdlustes kolm eksperti: Medical Editor-in-Chief Michael W. Smith, M; Director of Nutrition Kathleen Zelman, MPH, RD / L; ja fitness treener Michael Lin, NASM.

Pärast külastades oma arstid täieliku füüsilise, meie challengers lahkus oma tulemusi Smith, kes seavad oma Challenge eesmärgid ja hoiab hoolikalt silma peal seda protsessi.

Seejärel nad pöördusid nädala väärtuses toitu kajakad – tunnistades, et iga väänik hammustada – kuni Zelman, kes analüüsis nende toiteväärtust tugevaid ja nõrku külgi ning panna kokku isikliku plaanid. Kolm korda kuus, nad külastavad Lin treeningu. Ta vaadata, kui nad kinni kodust treeningu, et ta on välja töötatud neile. Valmis, Jeff ja Stefanee? Get loodud: Siin me läheme!

Ma tahan võita minu diabeedi tüsistused, “ütleb Jeff.” Ma sooviksin ka ära kaotada paar naela ja on rohkem energiat. “Nüüd kaalub 210 naela, kellel on esinenud yo-yo dieediga, Jeff eesmärk kaal on umbes 170 .

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …