Flat Abs, Pilates Way

David T. Derrer, M; kohta 25. veebruar 2014

Vaadates Skulptuurid korter, tugev midsection ilma sit-ups? Pilates harjutusi saab aktiveerida ja toon oma põhilisi lihaseid.

Pilates professionaalne Risa Sheppard, looja Sheppard meetod, omanik Los Angeles stuudio sama nime ja treener kantrimuusika staar Reba McEntire, jagab kolme kõht-lamedamad liigub.

Progression 1

Lie selili. Põlved on painutatud ja jalad on põrandal. Puusad on tasemel ja selg vajub põrandale nagu oleks see liivakast. Õlad on pressitud ja tagasi alla poole oma tuharad. Hoidke käed suunas ülemmäära otse üles oma õlgadele, sõrmed pikendada suunas lakke.

Hingake. Siis, kui sa hingata, vajuta relvadega arv kuus poole korrusel kuni nad teie poole. Teeskle olete vajutades läbi muda. Tagurpidi resolutsiooni arv kuus algasendisse.

Progression 2

Kasutage sama stardipositsioon nagu Progression 1. Tõstke jalad maha põrandale nii on 90-kraadise nurga all oma põlved ja puusad. Teie käed on otse välja oma õlgadele ja sõrmeotstega pisut maha põrandale.

Hoidke abaluude alla, kasutades sama resistentsus nagu enne. Hingake. Siis, kui sa hingata, toob käed külgedel keha nii käeulatuses on suunatud suunas jalad. Hoia kuus loeb. Inhal; siis, kui sa hingata, vastupidine liikumine tagasi relvade algasendisse.

Progression 3

Korrake kas kasutamise üle, kuid seekord lift ja hoia ülakeha maha põrandale kui langetada käed.

Tõmba tsitaat: “Ma armastan väljakutse pushup. See on karm liikuda teha õigesti, kuid ei loobu!” – Koolitaja Ashley Borden

Kuidas tugevam aitab teil liikuda mööda kaalulangus platoo.

“Hoia südame, kuid lisada mõned tugevdamine liigub väljakutse oma keha uutmoodi,” ütleb Los Angeles põhinev treener Ashley Borden, kes on treeneriks kuulsused nagu Christina Aguilera ja Ryan Gosling.

“Muutuvad oma käigud, Reps ja rütm oma koolitus stimuleerida oma lihaskasvu ja kujundada rohkem sobib füüsis,” Borden ütleb.

Ta soovitab seda teha variatsioon pushup, mis töötab oma põhilisi lihaseid.

Kasuta oma käsi aeglaselt tõsta oma keha pushup positsiooni ja omada seisukohta, tõmmates samal ajal oma parema põlve suunas rinnus. Ajage parem jalg, siis korrake liikuda oma vasaku põlve. Kas mõlemal küljel üks kord rep ja korrata neli korda.

Ma armastan väljakutse pushup, “Borden ütleb.” See on karm liikuda teha õigesti, kuid ei loobu!

Leia rohkem artikleid, sirvida tagasi küsimusi ja lugeda praeguse ajakirjale.

Allikad

Risa Sheppard, looja Sheppard Metho; autor, Risa Sheppardi Fitness Valem Firm ja Flat Stomac; omanik, Sheppard meetod Pilates Studio, Los Angeles, CA.

Ashley Borden kaasautor, oma Perfect Fi; kuulsus fitness treener, Los Angeles, CA.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …