Flu: Ravi ja hooldus

Vajadus gripi ravi? Lisateavet gripi ravi ja kuidas hoolitseda oma gripisümptomid kodus. Samuti teada saada, mida teha, kui sa gripp ja on krooniline haigus, nagu astma, südamehaigused, või diabeet.

Vaja mõned gripi ravi, et hoida käsi talvel? Kuigi seal ei ole gripi ravi on tõhus ravi kergendada oma gripisümptomid. Uuri, mis gripp ravi on efektiivne ja ohutu.

Kas viirusevastaseid ravimeid hävitada gripp? Loe viimaseid umbes viirusevastaste nagu gripp ravi. Samuti saad vihjeid selle kohta, kuidas leevendada gripisümptomid kodus.

Enne kui küsida arstilt antibiootikumi, loe see artikkel. Lisateavet antibiootikume töö – ja kui nad ei tööta.

Väikelapsed, vanurite ja puuetega inimeste teatud haiguste või nõrgenenud immuunsüsteemiga on kõige haavatavamad. Aga gripp avarii võib juhtuda kellelegi. Kuna gripp võib olla ohtlik, siis on oluline teada, märke hädas.

Kui teil on krooniline haigus, nagu südamehaigused, astma või diabeet, või kui te olete rase või vanem täiskasvanud, on oluline rääkida oma arstile, kui te saagi gripp. Uuri lähemalt samme peate võtma gripi ennetamiseks komplikatsioone.

Püüdmine gripp raseduse ajal harva põhjustab sünnidefekte. Aga raseduse ajal võib suurendada oma riski gripi tüsistusi. Õpi juhtida gripisümptomid raseduse ajal ja kui helistada arstile.

Vanemad inimesed on suurem risk gripi komplikatsioonide. Lugege fakte gripi ennetamiseks ja raviks sümptomeid.

Kui teil on astma ja saada gripp, teil võivad tulla tõsine hingamine väljakutse. Tutvu gripp tegevuskava need, kellel on astma, siis võite hingata õigus.

Kuidas grippi kui teil on südamehaigus võib kiiresti muutuda tervisele tõsist kriisi. Lisateavet südamehaiguste ja gripp et tead, kui võtta ühendust oma arstiga tulemuslikuks raviks.

Kui teil on diabeet ja saada gripp, see võib olla raske hoida oma veresuhkru taset tasakaalus. Loe samme astuda, kui saad gripp, sealhulgas gripp ravi, et vältida diabeediga.

Reis HIV või AIDS, siis on vastuvõtlikumad gripi ja tüsistusi nagu kopsupõletik. Teada, miks on raske võidelda viirusinfektsioonide HIV / AIDS, ja õppida mõned sammud saab võtta, et jääda hästi.