FRINGETREE: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

ARBRE à Fleurs de Neige, Arbre à Franges, Arbre à Neige, Arbre de Neige, Arbre à Nieve, Chionanthe de Virginie, Chionanthus virginicus, Cionanto, Cionanto de Virginia, Gray Beard Tree, Old Man Beard, Poison Ash, Snowdrop Tree, snowflower , nelipühade ..; Vaata kõik nimed Arbre à Fleurs de Neige, Arbre à Franges, Arbre à Neige, Arbre de Neige, Arbre à Nieve, Chionanthe de Virginie, Chionanthus virginicus, Cionanto, Cionanto de Virginia, Gray Beard Tree, Old Man Beard, Poison Ash, Snowdrop Tree, snowflower, valge Fringe; Peida nimed

Fringetree on väike puu või põõsa. Kuivatatud juur ja puukoort kasutatakse meditsiinis; Inimesed võtavad fringetree maksa ja sapipõie häired, sealhulgas sapikivid. Samuti on nende stimuleerida sapieritus, leevendada vedelikupeetust, toonik.

Seal ei ole piisavalt informatsiooni, et teada, kuidas fringetree teoseid.

Piisavad tõendid, fo; Maksaprobleemid; sapikivid; Veemahutavus; Stimuleerimine sapieritus; Toonik; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust fringetree nende kasutusalad.

Ei ole piisavalt andmeid, et teada saada, kas fringetree on ohutu. See on väga mõru maitse; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist fringetree raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid FRINGETREE koostoimed

Sobivad annus fringetree sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul fringetree. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Grünwald J, Brendler T, Jaenicke C. PDR eest ostetud ravimeid. 1. köites. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression