Funktsionaalne Munasarja tsüstid-Sümptomid

Naiste Health Trends

Funktsionaalne munasarja tsüstid tavaliselt on ohutud, ei põhjusta sümptomeid, ja ära minna ilma ravita. Munasarja tsüstid on sageli käigus avastatud rutiinse vaagna eksam.

Sarah Mahone; Kuidas lõpetada nitpickin; See ei ole isegi keskpäeval pühapäeval, ja ma olen hammustamine oma keele kõiki hommikul; Kui mu abikaasa istus Web surf kaks tundi tagasi, ma vastu, tung t; meelde, et tal oli lubanud puhastada keldris. Ma hoidsin oma keele agai; kui meie 13-aastane prügikasti köök, luues samal ajal oma “see on du, homme!” teaduse projekti. Ja ma isegi suutnud lämmatada ennast kui m; teismelise tütre jäänud plaat kraanikaussi jõudmise asemel 18 tolli …

Huules võib tekkida, kui tsüst on keeratud (vääne), on verejooks või on lõhkenud. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest valu, šokk, või verejooks sümptomid

Seal on palju muid tingimusi, mis põhjustavad sümptomite või funktsionaalne munasarja tsüst. See on põhjus, miks see on oluline, et oleks ebatavalisi vaagna sümptomeid kontrollida ja regulaarselt igal aastal vaagna eksamid.

Sage urineerimine, kui suur tsüst pressib peale põie; Kõhu (kõht) valu; Menstruatsiooni muudatusi; Kaalutõus.

Saada endale link alla laadida app.

Äkiline, raske kõhu või vaagna pai; Iiveldus ja vomitin; Järsud minestustunne, pearinglus ja weaknes; Vaginaalne verejooks või sümptomid šokk raske verejooks (hemorraagia)

Palun oota…