GERD: söögitoru erosioon ja haavandid – Teema ülevaade

Backup, või refluks, maohappe ja mahlad söögitoru, mis tekib gastroösofageaalse reflukshaiguse (GERD) on võimalik ära kuluma (uuristama) vooder söögitoru ning põhjustada haavandeid, nimetatakse haavandid.

Rasketel juhtudel, plaastrid limaskesta söögitoru ära kuluma täielikult ja haavandite tekke. Haavandid võivad olla madal või sügav ja võib hävitada limaskesta söögitoru, kus nad arenevad.

Ravi söögitoruhaavandid tähendab tavaliselt ravivad GERD mis põhjustas haavand esimese koha. Ravi GERD hõlmab elustiili muutusi ja meditsiinis. Ravi mõnikord hõlmab operatsiooni.

Elustiili muutused hõlmavad järgmisi

Muuda oma toitumisharjumusi; See on kõige parem süüa mitu väikest einet asemel kaks või kolm suurt sööki; Pärast sa sööd, oodake 2 kuni 3 tundi enne kui pikali; Chocolate, piparmünt, ja alkoholi saab teha GERD hullem. Nad lõõgastuda ventiili vahel söögitoru ja mao; Vürtsikas toit, toidu, mis on palju hapet (nagu tomatid ja apelsinid) ja kohv võib teha GERD sümptomid hullemaks mõned inimesed. Kui sümptomid on hullem kui sa sööd teatud toitu, võite lõpetada söömine, et toit, kas teie sümptomid parem.