Gestatsioonidiabeedi Hooldamine: Dieet, insuliin, & More

Enamik naisi, kes on rasedusaegne diabeet sünnitada terveid lapsi. Olete kõige tähtsam inimene edendada terve raseduse.

Sa arst ja teised tervishoiutöötajad töötavad koos välja raviplaani just teie jaoks. Sa ei pea sööma kummaline või erilisi toiduaineid. Aga sa võib-olla muutma, mida, millal ja kui palju sa sööd. Ja kõndimine mitu korda nädalas võib tõesti aidata veresuhkru taset.

Elustiili muutused teete nüüd aitab teil terve raseduse ja ennetada diabeeti tulevikus. Nagu hakkate neid muudatusi, õpid rohkem oma keha ja kuidas see reageerib toiduga ja kasutamise. Võite märgata, et te tunnete end paremini ja on rohkem energiat.

Ravi rasedusaegne diabeet raseduse ajal sisaldab

Süüa tasakaalustatud sööki. Pärast seda, kui saavad teada, et teil on rasedusaegne diabeet, siis kohtub registreeritud dietoloog luua tervisliku toitumise kava. Õpid kuidas piirata süsivesikute süüa kui viis veresuhkru kontrolli all. Samuti võite olla palutakse kirjutada kõike, mida süüa ja jälgida oma kehakaalu. Õpid rohkem erinevaid kaalutõus, mis on hea teile ja teie lapsele. Toimub toitumine raseduse ajal ei ole soovitatav; Kuidas korrapärase teostamisega. Proovige teha vähemalt 2½ tundi nädalas mõõduka kasutamise. 3, 4 Üks viis seda teha on olla aktiivne 30 minutit päevas vähemalt 5 päeva nädalas. See on hea, et olla aktiivne plokid 10 minutit või rohkem kogu oma päeva ja nädala. Regulaarne mõõdukas kasutada raseduse ajal aitab organismil insuliini paremini ja aitab kontrollida veresuhkru taset. Kui sa ei ole kunagi kasutanud regulaarselt või ei teostamisel enne rasedaks, rääkige oma arstiga enne, kui alustate treeningut. Madala mõju tegevuste nagu kõndimine või ujumine, on eriti hea rasedatele. Samuti võid proovida spetsiaalset Harjutustundides rasedatele; Kontroll veresuhkru taset. Oluline osa ravivad gestatsioonidiabeedi kontrollib veresuhkru taset kodus. Iga päev, siis teen kodus veresuhkru test üks või mitu korda. See võib olla valdav, et oma veresuhkru nii tihti. Aga teades, et teie tase on sees sihtvahemikus aitab panna oma meelt tundma. Rääkige oma arstile, kui tihti oma veresuhkru; Järelevalve loote kasvu ja heaolu. Arst võib teil jälgida loote liigutusi nimetatakse kick loeb ja lase tal tean, kui te arvate, et teie laps liigub vähem kui tavaliselt. Sul võib olla ka loote ultraheli, et näha, kuidas teie laps kasvab. Teil võib olla nonstress, et kontrollida, kui hästi beebi süda reageerib liikumisele; Kuidas regulaarse tervisekontrolli. Võttes gestatsioonidiabeedi tähendab regulaarset arsti juurde minekut. Nendel külastused, kontrollib arst teie vererõhku ja katsetage oma uriiniga. Sa arutavad ka veresuhkru taset, mida on söömine, kui palju teil on teostamisel ja kui palju kaalu olete saanud; Võttes diabeedi ravimid ja insuliin kaadrid. Esimene võimalus ravida rasedusaegne diabeet on, muutes viisi, kuidas süüa ja kasutavad regulaarselt. Kui teie veresuhkru tase on liiga kõrge, võib tekkida vajadus diabeedi ravim või insuliini kaadrid.