Gonorröa ravi ja Ravimid

Gonorröa ei põhjusta pikaajalisi probleeme, kui see on ravida varakult nakkuse kulg enne komplikatsioone arendada. Ravimata gonorröa võivad põhjustada palju komplikatsioone.

Gonorröa ravitakse antibiootikumidega. Ravi on soovitatav

Kui teile määratakse rohkem kui üks annus antibiootikum, siis kindlasti võtke antibiootikumi täpselt nii, nagu ette nähtud. Kui te ei pane annuste või ei võta täiskur- meditsiini, gonorröa ei saa ravida.

Ei ole sugulisel keegi

Kui ravi on ühe annuse antibiootikumi, oodake vähemalt 7 päeva pärast annuse võtmist enne, kui mis tahes sugulisel teel.

Kasutage alati kondoomi, kui sa seksida. See aitab kaitsta teid sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes.

Sümptomid, mis ei lähe ära pärast ravi võib põhjustada teise gonorröa või ravi ebaõnnestumine.

Teatud tüved gonorröa bakterid resistentseks muutunud mõned antibiootikumid, sealhulgas Kinoloonidel penitsilliini, tetratsükliin ja sulfaate narkootikume. Kui bakterid muutunud resistentseks antibiootikum, nad enam saab surmata et meditsiinis. 3

Kui teil on ravitud gonorröa ja ei allu, siis võib uuesti koos gonorröa kultuuri näha, kas on bakteriaalse resistentsuse antibiootikumi sa võtsid. Kui on bakteriaalse resistentsuse, siis on vaja teise antibiootikumi ravida infektsioon.

Selleks, et vältida Taasnakatamiseks ei seksida, kuni ühtegi partnerit, kes võib olla nakatunud on testitud ja ravida.

Mõned inimesed, kellel on gonorröa ka klamüüdia. USA Centers for Disease Control and Prevention (CDC) soovitab, et narkomaania ravi gonorröa on ka antibiootikume, mis on efektiivsed klamüüdia. Lisateavet klamüüdia.

Väikevaagna põletik (PID) on tõsine tüsistus gonorröa, mis võib viia viljatuse, kroonilise vaagnavalu ja emakaväline rasedus. Selleks, et vältida PID, kohest ravi Gonorröa on oluline. Lisateavet vaagna põletikuline haigus (PID).

Levinuim gonokokaalse infektsioon (DGI) tekib siis, kui gonorröa levib muudes kohtades genitaalidel, nagu liigeste, naha, südame, või verest. Ravi DGI nõuab tavaliselt haiglaravi ja antibiootikumravi manustada intravenoosselt (IV) või lihasesse (intramuskulaarselt, IM).

USA arst peab aru andma riigi tervishoiu osakonna, et sul on gonorröa.

Isik, kellel on positiivne gonorröa test; Igaüks, kes on olnud seksuaalse kontakti viimase 60 päeva jooksul isik on diagnoositud gonorröa, kas nad on sümptomid või kasutada kondoome; Vastsündinud, kelle emal on gonorröa ajal kohale.

Kuigi teid ravitakse; Kuni nii teie ja teie partner (id) on testitud ja ravida. Kui teil ravitakse gonorröa ja oma sugu partner ei ole, siis ilmselt nakatunud uuesti.