Gotu Kola: täienduse Info-

Toidulisandid alates Gotu kola taim on muutunud populaarseks ravi USA üritab parandada taju, vähendab väsimust, parandab keskendumisvõimet, vähendada ärevust ja ravida veenilaiendeid. Vaatamata sarnase nime, Gotu kola ei ole seotud kola nut. See ei sisalda kofeiini.

Suuline Gotu kola võib parandada vereringet. Mõned uuringud näitavad, et see võib aidata ravida kroonilise venoosse puudulikkusega. See seisund võib põhjustada veenilaiendid, jalgade turse ja jalgade valu ja sügelus. Võttes gotu kola jaoks 4-8 nädalat tundub parandada sümptomeid. Mõned arvavad, võib see vähendada riski verehüüvete pärast lennukiga lende, kuid on vaja rohkem uuringuid.

Mõned uuringud on leidnud, et Gotu kola võib parandada tugevust, meeleolu ja kognitiivseid funktsioone vanematele inimestele. Eksperdid on tutvunud Gotu kola kui ravi teiste haiguste nagu ärevus, maksahaiguste, põie haiguste ja ateroskleroosi. Mõned varasemad uuringud on paljulubavad, kuid meil ei ole piisavalt tõendeid veel.

Mõned uuringud on leidnud, et Gotu kola kreemid või salvid võivad takistada löövet ja abi haavade paranemist ja psoriaasi. Need kreemid võivad aidata vähendada venitusarmide raseduse ajal. Taas on vaja rohkem uuringuid kindlalt teada.

Ma kasutan kupong Ma osta poest brändi; Ma poes allahindlust kaupluses; Ma ei võta vitamiine või toidulisandeid

Optimaalne annuste Gotu kola ei ole kehtestatud ühtegi tingimust. Kvaliteet ja toimeainete toidulisandeid võib suuresti erineda tegija tegija. Seetõttu on väga raske luua standard doosi. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja nõu enne Gotu kola.

Puuduvad allikad Gotu kola peale taim ise. Mõned inimesed söövad Gotu kola lahkub salat või järsku neil teha tee.

Arvestades puuduvad tõendid selle ohutuse, suulise Gotu kola ei soovitata lastele ega rasedatele naistele ja rinnaga toitmise ajal.

Allikad

Alternatiivmeditsiini Review, 2007.

Fundukian, L., ed. Gale Encyclopedia alternatiivmeditsiini, kolmas väljaanne, 2009.

Mato, L. Evidence-Based täiendav ja alternatiivne meditsiin, 2009.

MacKay, D. alternatiivmeditsiini Review, 2001.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas: “Gotu Kola.”

Looduslik Standard Patsiendi monograafias: “Gotu Kola.”

Wattanathorn, J. Journal of Ethnopharmacology 2008.