Gripi uurimistöö theernment laborid

Division of Ettevõttesisesed Reseach (DIR)

Division of Clinical Research (DCR)

DIR teadlased õpivad põhilisi bioloogia gripi, sealhulgas selle patogeneesi, immunogeensuse, edasikandumine ja geneetiline varieeruvus; uurimisel host immuunvastuse viiruse loommudelites ja inimestel; arendada vaktsiine gripi ennetamiseks, eriti tüvede pandeemiapotentsiaal; ja õpib gripi epidemioloogiat.

Laboris nakkushaigusi, kahe kogenud uurijad viivad meie gripiga seotud teadusuuringute

Vaktsiini Research Center (VRC)

Laboris viirushaiguste dr. Jack Bennink ja Jonathan Yewdell viia uuringuid, et Immunobiology A-gripi viiruse hiire mudelis süsteemid. Konkreetsed teemad hõlmavad antigeeni töötlemise ja esitlemise viirusvalgud T-rakkudele, antigeenne nihe Gripivaktsiinides glükoproteiinide funktsioonina PB1-F2 geeniprodukti gripi patogeensus ja reguleerimise viirusevastane immuunsuse närvisüsteemi.

DCR teostab kliiniliste uuringute jooksul DIR ja koostööd kliinilise uuringu võrgustike maailmas arendada vaktsiine, ravimite ja diagnostika. Lisateavet gripi kliinilised uuringud on läbi viidud DCR.

Vastuseks vajadust täiustada gripivaktsiini kaitseb nii hooajalise gripi ja linnugripi tüve võimaliku pandeemia puhkemise, VRC on algatanud programmi arendada uusi vaktsiini lähenemisviise.

Esimene VRC uurimisjärgus vaktsiini kliinilise hindamise on H5 DNA vaktsiin, mis tugineb kehtivale VRC DNA plasmiid platvormi tehnoloogia. December 15, 2006, VRC sai teate, et VRC on Uuritav New Drug taotluse H5 Gripp DNA vaktsiin on ohutu kulgeda kliiniline uuring. VRC Kliinilised uuringud Core alustas oma esimest süsti kahe nädala jooksul. See uurimisjärgus vaktsiini on esimene toode täielikult toodetud VRC vaktsiini tootmiseks Program (VPP) ja esimese vaktsiini toodetakse VRC / VPP tuleb arvesse I faasi kliiniline uuring.

VRC on ka arendada ja katsetada geeni baasil ja valgu vaktsiine, et kaitsta mitmekordse H5 tüve. Struktuur põhinev modifitseerimine hemaglutiniini (HA) spetsiifilisus võib arengut juhendav eelisostu- vaktsiinide ja terapeutiliste monoklonaalsete antikehade mida saab hinnata enne tekkimist inimese kohanenud H5 tüved. Prekliinilised immunogeensuse uuringud on käimas testimine vaktsiinid koosnevad H5 DNA üksi; H5 valgu üksi; või H5 DNA peaminister ja rekombinantse adenoviirusvektori (rAd5) tõuke raviskeemi kodeerivad erinevate geeni tooteid eraldi või kombinatsioonis, sealhulgas HA, NP ja M2. Mitmed esialgne vaktsiinikandidaatidega on andnud häid loomkatsetes. NP ja M2 on eelnevalt arvesse kliiniliste uuringute kui tuhkur uuringud tundu nii paljutõotav kui hiir mudelid nende geenide DNA / rad.