Gum Probleemid: verejooks, turse ja valulikkus Gums

Suutervis Trends

Kui sa arvad hammaste tervisele, fookus on tõenäoliselt ennetamisele õõnsused hambaid. Aga see on oluline pöörata tähelepanu igemetele ka. Igemete mängivad olulist rolli mitte ainult oma hammaste tervisele, kuid oma üldist heaolu.

Kas teie Helme valged hakanud otsima mitte nii pärlendav? Ehk on aeg, et ravida oma hambaid vähe austust. Paul Vankevich, DMD, dotsent Hambaravi Tufts University School of Dental Medicine, räägib hambaarstid kõikjal, kui ta loetleb neli asja, mida saate teha just nüüd suu, et näeb välja vapustav; Pahest vabaneda. Vajadus teisele isikule oma elu, miks sa pead suitsetamisest? Rääkige oma hambaarsti. Nikotiini ja tõrva sigaretid on …

Püüdlustes hoida hambad puhtad, siis võib tekkida kiusatus hambaid pesema nii jõuliselt, kui saate. Igemed on valmistatud õrn kude, kuigi, nii harjamise valesti võiks neid kahjustada.

Kas te valida käsitsi või elektriline hambahari, vali üks pehme nailonharjased mis on tömbid otsad. Kuigi võite leida harjad keskmise või raske harjaste, nad võivad emaili kahjustada hambaid või põhjustada punaste ja paistes igemed.

Kui harja, veenduge, et kasutate õrn, ringjate liigutustega masseerida ja puhastada hambad ja igemed. Kuigi paljud inimesed kasutavad tagasi edasi-liikumine, selle liikumine võib ärritada ja kahjustada igemeid, muutes need valus ja tõenäolisem veritsema või taanduma.

Me kõik teame, kui oluline on hambaniidi iga päev, et aidata eemaldada hambakattu sealt, kus hambahari ei ulatu. Veendumaks, et teie tervislik harjumus ei põhjusta paistes või veritsevad igemed, õrn kui hambaniiti. Selle asemel sunnib hambaniiti hammaste vahele, hoolikalt lükka seda üles ja alla, pärast kõver iga hamba.

Rohkem kui kolm neljandikku täiskasvanutest vanuses üle 35 saada parodontiidi (kummi) haigus. Kuigi enamik inimesi igemehaiguste on kergemaid kujul, mida nimetatakse gingiviit, 5% kuni 15% on palju tõsisem tüüp närimiskumm tuntakse periodontiidina.

Kui inimesed ei praktiseeri õige suuhügieeni, bakterid suus vormid tahvel hambaid. Need bakterid võivad põhjustada igemete põletik, mille tulemuseks on punane, paistes või veritsevad igemed. Paljude inimeste igemepõletik see põletik ei ole valus. Kui sa saagi igemepõletik alguses, see võib olla vastupidine ja terveks õige suuhügieen. Aga Ravimata gingiviit võib halvendada ja viia hammaste kaotust. Kindlasti pöörduda arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid, isegi kui sa ei ole mingit ebamugavust

Kui igemepõletikku edenedes areneb parodontiit, seisund, mille igemed ja luu, mis hoiavad hambaid paigas saab oluliselt kannatada. Bakterid on hambad vabanevad mürgised ained, mis kahjustavad igemeid ja põhjustada nende nakatuda. Haigust ja põletik, mis toimuvad siis, kui keha ründab baktereid võib laguneda igemetele ja luustikule oma lõua veelgi. Teil võib olla erakordselt paistes, valusad igemed, et on tõenäoline, et veritseda. Ravimata parodontiit võib põhjustada hamba kaotus.

Sa \ ‘ll leida nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Sa oled praegu

Ainult 18,5% paljud inimesed maailmas kunagi hambaniiti. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Floss eemaldab toidu hammaste vahele kogunema ja eemaldab film baktereid, mis moodustab seal enne selgub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Proovi hambaniidi ainult üks hammas, et alustada.

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi veel 3 päeva!

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev, kuid sa oled hästi oma viis teha positiivne mõju oma hambad ja igemed. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi kõik 7 päeva!

Ainult 50,5% paljud inimesed maailmas hambaniiti iga päev ja hea, et teil on üks neist! Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Õnnitleme oma hea suuõõne tervise harjumus!

Leiad nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Allikad

Dental Association, terved inimesed 2010