Günekoloogiline läbivaatus kondüloomid (inimese papilloomiviirus)

Günekoloogi juures kondüloomid sisaldab

Visual eksami häbeme; Speculum eksami; Bimanual vaagna eksam; Pärasooleuuring; Rectovaginal eksami.

Mõned arstid võivad kasutada acetowhite test teha tüükad nähtavamaks. Äädikalahuses (nõrk äädikhappe) võib kanda nahale näidata vahe normaalne ja ebanormaalne kude. Kerget põletustunne võib tekkida, kui äädikhape rakendatakse. Acetowhite test ei ole soovitatav regulaarselt kinnitada kondüloomid.

Günekoloogi juures võib sisaldada ka Pap-test. Pap test võib näidata, kas on mingeid rakkude ebanormaalne muutused põhjustavad teatud tüüpi HPV. Teatud tüüpi inimese papilloomiviiruse (HPV) põhjustada kondüloome ja mõned võivad põhjustada emakakaelavähki. HPV infektsioon, mis põhjustab Pap test on teisiti kui HPV tüübid, mis põhjustavad nähtavaid tüükad.

Suurus, asend ja välimus pärasoole tuppe, emakakaela, emaka ja munasarjad on määratud ajal need eksamid.

Günekoloogi juures võib teha osana rutiinne kontroll või teada, kas teil on kondüloomid või teiste sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes.

Esimese günekoloogi juures võivad olla järgmised.

Kondüloomid ei näinud eksami ajal. HPV võib esineda ka siis, kui eksam on normaalne ja ei ole kondüloomid on näinud. Paljud naised on nakatunud HPV ei ole nähtav kondüloomid.

Kondüloomid on näha eksami ajal. Ravi põhineb

Kondüloomid võivad käigus avastatud rutiinse günekoloogi juures. Paljud naised ei märka kondüloome kui tüükad on väikesed või on tupe või emakakaela.

Täida meditsiinilise testi vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Mis aitavad teil valmistuda test.

Sarah Marshall, MD – Family Medicin; Kirtly Jones, MD – Otorhinolaryngology

14. november 2014

Arv, suurus ja asukoht nähtav tüükad; Teie sümptomid; Teie eelistused.