HER2-positiivse rinnanäärmevähi: põhjused, sümptomid, ravi ja rohkem

Kui teie rinnavähk on “HER2-positiivset,” see on agressiivsem kui muud tüüpi rinnanäärmevähikoe, kuid ravi aitab.

Sa tööd oma arstiga üle vaadata ravivõimalusi ja tulevad välja plaaniga, mis on teie jaoks parim.

Arstid ei tea täpselt põhjuseid rinnavähk. Eksperdid arvavad, et võib olla kombinatsioon asju, sealhulgas oma geenid, keskkond ja elustiil.

Sa ei saa pärida halb koopia HER2 geeni vanem, ja sa ei selle edasi oma lastele.

Kõige tavalisem ohumärk mistahes rinnavähk on Põle oma rindade, et tunneb erineb selle ümbrus. See on tõsi, et HER2-positiivset tüübist ka.

Teised sümptomid võivad olla

Olete ehk märganud vahet oma rinnad ajal ise eksami. Või siis võis mammogrammi mis näitas kasvu.

Kui leiate, et teil on rinnavähk, kontrollib arst, et näha, kas sinu oma on HER2-positiivne. Ta ilmselt teile üks või mitu neist testid

IHC test kasutab teatud antikehad, mis tuvastavad HER2 valgu proovis rinnavähikoe. Kui on palju seda, rakud muudavad värvi proovis.

Need katsed näha, kas seal on liiga palju HER2 geeni vähirakkudes

Kala test kasutab fluorestseeruva DNA tükki et jääda HER2 geeni rakkudes, mida saab seejärel loendati mikroskoobi all.

Kohapeal-Light HER2 CISH ja Teavitage HER2 Dual ISH testid kasutada plekid, mis värvi HER2 geeni koeproovi, et nad saaksid lugeda mikroskoobi all.

Vahel tulemusi ühe testi ei ole selge. Kui see juhtub, võib arst teist tüüpi.

Naistele, kes elavad arenenud HR + HER2-negatiivse rinnavähiga pärast menopausi, kes on juba saanud teatud teisi ravimeid, mis ei ole suutnud oma vähki, AFINITOR’I ® (everoliimus) tablettide pluss Aromasin ® * (eksemestaan) on tõestatud, et aidata topelt aega ilma vähki kasvu vs eksemestaan ​​üksi. **

Patsiendid ei tohi võtta AFINITOR’I kui nad on allergilised AFINITOR’I või mõne koostisosa. Patsiente tuleb öelda oma tervishoiuteenuse osutaja enne AFINITOR’I kui nad on allergilised siroliimus (Rapamune ®) või Temsiroliimust (Toriseliga ®).

AFINITOR’I võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, nagu kops või hingamisprobleemid, infektsioonid või neerupuudulikkust. Mõned nendest kõrvaltoimetest võivad olla tõsised ja võib isegi põhjustada surma. Teie tervishoiu meeskond võib olla, kuidas aidata hallata kõrvaltoimeid, mis ei esine. Oluline on rääkida oma arstile või õele kõrvalmõjud tunnete ja parimaid viise nende juhtimiseks. Tõsised kõrvaltoimed hõlmavad

Lung või hingamisprobleemid: Patsiente tuleb öelda oma tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui neil on mõni neist sümptomitest: uued või süvenevad köha, õhupuudus, valu rinnus, hingamisraskused või vilistav hingamine.

Infektsioonid: AFINITOR’I võivad patsiendid tõenäolisemalt tekib infektsioon, nagu kopsupõletik või bakteriaalse, seen- või viirusinfektsioon. Viirusinfektsioonid võivad sisaldada taasaktiveerimine hepatiit B inimesed, kes on olnud B-hepatiit on minevikus. Patsiendid võivad tuleb käsitleda võimalikult kiiresti. Patsiente tuleb öelda oma tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui nad on temperatuur 100,5 ° F või üle, külmavärinad, või ei tunne end hästi. Sümptomid B- või infektsioon võib hõlmata järgmisi: palavik, külmavärinad, nahalööve, liigesevalu ja põletik, väsimus, isutus, iiveldus, hele väljaheide või tume uriin, naha kollasus või valu paremas ülemises servas kõht.

Angioödeem: Patsiendid, kes võtavad angiotensiini konverteeriva ensüümi (AKE) inhibiitor ravim Afinitor-ravi ajal on kell võimaliku suurenenud risk tüüpi allergiline reaktsioon nn angioödeem. Räägi oma tervishoiuteenuse osutaja enne AFINITOR’I kui sa ei ole kindel, kas te võtate AKE inhibiitorite meditsiinis. Pöörduda arsti poole kohe, kui teil on hingamisraskused või arendada paistetus keele, suu või kõri Afinitor-ravi ajal.

Neerupuudulikkus: Patsiendid, kes kasutavad AFINITOR’I võib tekkida neerupuudulikkus. Patsiendid peavad olema katsed, et kontrollida neerufunktsiooni eel ja ajal oma Afinitor-ravi.

Aeglaselt paranevad haavad: AFINITOR’I võib põhjustada sisselõiked ei parane või ei parane hästi. Helistage oma tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui teie lõikus on punane, sooja või painfu; kui teil on vere, vedeliku või mäda oma incisio; Kui teie lõikus avab u; või kui teie lõikus paisub.

Enne AFINITOR’I, rääkige oma tervishoiuteenuse osutaja kohta kõik oma tervisliku seisundi kohta, sh kui te

Rääkige oma tervishoiuteenuse osutaja kohta kõik ravimid võtate, sealhulgas retseptiga ja nonprescription ravimeid, vitamiine ja taimseid preparaate. Kasutades AFINITOR’I koos teatud teiste ravimitega võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Hoidke nimekirja ravimitest, mida võtta ja näidata seda oma tervishoiuteenuse osutaja, kui sa saad uue meditsiinis. Eriti teavitage oma tervishoiuteenuse osutaja kui võtta naistepuna (Hypericum perforatum), ravimid, mis nõrgendavad immuunsüsteemi (keha võimet võidelda infektsioonide ja muid probleeme), või ravimitega

Kui teil on mingeid ravimeid eespool loetletud tingimusi, oma tervishoiuteenuse osutaja võib olla vaja ette nähtud teist ravimit või Afinitori annust võib olla vaja muuta. Rääkige oma arstiga enne, kui hakkate mingeid uusi ravimeid.

Kõige sagedasem kõrvaltoime AFINITOR’I ravis arenenud hormoonretseptor–positiivne, HER2-negatiivse rinnavähiga oli suus haavandid ja haavandid (67%). Rääkige oma arstiga, kui teil on valu, ebamugavus või avatud haavandid suus. Teie tervishoiuteenuse osutaja võib teil käskida kasutada spetsiaalset suuvee või suhu geel, mis ei sisalda alkoholi, vesinikperoksiid, joodi või tüümiani.

Rääkige oma arstiga, kui teil on kõrvaltoime, mis teid häirib või ei kao.

Need ei ole kõik võimalikud kõrvaltoimed AFINITOR’I. Lisainformatsiooni küsi oma tervishoiuteenuse osutaja või apteekriga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta.

Sa julgustatakse teatama negatiivseid kõrvalmõjusid retseptiravimeid FDA. Külasta www.fda.gov/medwatch või helistage 1-800-FDA-1088.

Palun vaadake kogu informatsioon AFINITOR’I, sealhulgas patsiendi info.

AFINITOR’I on retsepti ravim, mida kasutatakse arenenud hormoonretseptor–positiivne, HER2-negatiivse rinnavähiga koos meditsiini eksemestaan, postmenopausis naistel, kes on juba saanud teatud teisi ravimeid vähki.

Brändide loetletud on kaubamärgid või registreeru märgid nende vastavatele omanikele ja ei ole kaubamärgid või registreeru märgid Novartis.

Novartis Pharmaceuticals Corporatio; East Hanover, New Jerse; 07936-108; (C) 2015 Novarti; 6/15 AFB-1110888

Sisu selles rubriigis on pärit või loodud nimel nimega sponsor. See sisu ei kuulu toimetamispõhimõtteid ja ei vaadanud toimetuse osakond täpsuse, objektiivsuse ja tasakaalu.