Heroiinisõltlastena ja kuritarvitamine: Health Effects ja sildid Kasutustingimused

Heroiin on ebaseaduslik, väga sõltuvust narkootikumide. See on valge või pruun pulber või must, kleepuv aine (must tõrva heroiin). Seda saab nuusutamiseks, ninna, suitsutatud või süstitakse lihasesse või veeni. See segatakse sageli (lõigatud) teiste ravimite või ainetega, nagu suhkur või piimapulbrit. Samuti võib lõigata mürgid, näiteks strühniin. Muud nimed heroiini on maitsema, rämps, H ja ska.

Heroiin kasutatakse sageli koos teiste narkootikumidega, eriti kokaiini ja alkoholi. Mõned inimesed pruuskama asendusliikme liinidel heroiini ja kokaiini, mida nimetatakse crisscrossing. Või nad võivad süstida selle teise ravimiga (speedball).

Korduval kasutamisel, heroiin tekitab inimene vajab suurema ja suurema annuse ravimit, et saada sama efekti (tolerantsi). Samuti põhjustab isiku kehale vaja ravimi funktsiooni (füüsilist sõltuvust), mis viib võõrutusnähud mõne tunni jooksul, kui inimene peatub kasutamast. Füüsiline ja psühholoogiline sõltuvus võib töötada mõne nädala jooksul, kui ravimit kasutatakse iga päev.

Mitmed terviseprobleeme saab arendada heroiini kuritarvitamine, sealhulgas

Heroiin saab kindlaks uriinis kuni 24 tundi ja veres senikaua 48-72 tundi pärast kasutamist.

Kui olete mures, et teie või keegi tead võtab liiga palju heroiini, rääkige oma arstiga naloksooni pääste komplekt. Komplekt aitab, ja isegi päästa teie elu, kui te võtate liiga palju heroiini.

Bakteriaalsed nakkused veresoonte ja südameklappide; Maksa- või neeruhaigus; Lung probleeme, nagu näiteks kopsupõletik ja tuberkuloos, halva tervise, Hepatiit B ja C, HIV ja teiste haiguste, kui kasutavad jagatud süstimisvahenditele või vedelikes.