Hoia kirg oma seksuaalne suhe elus

Nagu teistes osades teie suhe, oma seksuaalelu vajab hoolt ja tähelepanu, kui soovite, et hoida seda heas seisukorras. Psühhoseksuaalsete terapeut Denise Knowles pakub mõned näpunäited hoida kirge ja iha elus oma seksuaalne suhe.

Aasta esimestel päevadel suhte, seks on täis avastamisrõõmu, intiimsust ja lõbus. Aga kui teie suhe areneb, ja te võib-olla liiguvad koos või on lapsed, teiste nõudmisi elu võib tähendada, et teie seksuaalelu on unarusse.

“See ei tähenda, te ei saa ikka täisväärtuslik ja soovitav seksuaalelu,” ütleb Denise. “See tähendab, et sa pead tunnistama, et see on loomulik, ja et teie suhe muutub.”

Kui te ei räägi sellest, vaikus saab luua vahemaa teie.

Rääkida ja kuulata üksteist

“Sa pead üksteisega rääkida, kuidas te ei tunne,” ütleb Denise. “Sa ilmselt rääkida muud olulised osad oma elu, nagu karjäärivalikuid ja oma lapse kooli, kuid seks on võrdselt tähtsad.”

Kui teil on raske rääkida seksist, Denise soovitab öelda, kuidas te tunnete ja küsib, kuidas su partner tunneb. Näiteks “mul on tunne, sa ei taha armatseda mind enam, ja mõtlen, kuidas te tunnete, et”. Seejärel kuula, mida nad räägivad. Kui nad ärritunud, anda neile ruumi mõelda ja tulla tagasi arutelu muul ajal.

Rahustab oma partneriga, et sa armastad neid ja nautida nendega lähedased. “Teie soov seksi ei pruugi olla nii sagedased, kuid see ei tähenda, et teie soov olla koos, et isik on kahanenud,” ütleb Denise.

“Kui ma küsida inimestelt, mis teeb vasta seksuaalelu, nad tavaliselt ütlevad, et see on umbes Torkab seksi ja orgasmi,” ütleb Denise. “Aga see ei ole tingimata see, mida seksile ja on kõike.”

Nautige kõik tunded erutuse oma partneriga, mitte ainult orgasm. Võtke aega, et olla sensuaalne.

Paljud inimesed annavad üksteisele oraalseksi või Masturboida koos terve ja nauditav osa oma seksuaalelu.

Seal on rohkem seksi kui tungimist

Kui sa ei ole kindel, kuidas soovitada midagi uut proovida, öeldes: “Ma naudin seda, kui me armatsema, ja mõtlen, kuidas võiks tunnete üritab …”.

Isegi kui sa arvad, et sa tead, mida soovid, kui see puudutab seksi, tasub uurida natuke rohkem.

“Mõnikord ma tabanud, kui vähe inimesed teavad oma keha ja oma partneri keha ja oma meeldib ja ei meeldi,” ütleb Denise. Küsi endalt, mida sa võiksid nagu rohkem (või vähem), ja mida saate anda oma partner.

Tutvu oma keha ja millised on hea tunne. Lie soojas vannis ja uurida oma keha. Mõtle, kuidas vesi tunneb oma nahal, ja lõõgastuda nautides tunne. Uuri välja, mida soovid läbi masturbatsioon, siis jaga seda oma partneriga.

“Seksuaalne eelistused on selline ainulaadne ja individuaalne asi, et kui hakkate rääkima sellest ja uurida seda, siis võib üllatus üksteist, mis on põnev,” ütleb Denise.

Uuri välja, mida soovite

See juhtub palju suhteid. Kaotanud soov võib juhtuda mitmel põhjusel, näiteks vananeb, haigus, laste või mure töö, raha või suhe ise. Ole avatud, kuidas sa tunned. Avasta, miks te soovite vähem seksi, ja kuidas see muudab teid mõlemaid tunda.

“Kui üks partner on suurem sugutung kui teised, me töötame välja, kuidas juhtida jooksul suhe,” ütleb Denise. “Masturbatsioon võib olla üks võimalus, või seksimänguasju. Paljud inimesed oleks hea meel anda oma partner sellist rõõmu, kuid ei tunne suudab mahutada täis vahekorda. ”

Ärge kartke kallistusi ja suudlusi. Sageli muretsevad, et nende partner võib eeldada, et kallistada tähendab “ma tahan seksi”. Aga kui sa oled nõus, et kallistada on lihtsalt kallistada, saate nautida mitte-seksuaalse füüsilise kontakti lihtsalt, mis see on.

06/05 /

06/04 /

Kui te mõlemad tahavad erinevaid summasid sex

teenused

asukoht

Kuidas täisväärtuslik seksuaalelu, sealhulgas sugu nõuandeid ja rääkida oma partner

Artiklid ja videod kontratseptsiooni, sugulisel teel levivate haiguste ja räägi seksist. Sisaldab osa teismeliste

Uuri kasu erinevate räägi ravi, sh nõustamine, psühhoteraapia ja CBT

Raha mured võivad avaldada survet oma suhteid kallimale, kuid on olemas viise, et aidata leevendada pingeid

Teenused lähedal

hea sex

seksuaaltervis

Rääkides ravi

Financial stress ja suhted