hüdro-tussin Hg

Therapeutic Klass: köhapärssiv, Opioidide / Köha

Kasutab Hydro-Tussin HG

Keemiline Klass: Hydrocodone

Hydrocodone on narkootilise köhapärssiv (köhapärssija). See toimib otse Köhakeskus ajus leevendada köha. Guaifenesiin kasutatakse, et aidata selge lima või röga rinnast, kui teil on ummikud alates külmetus või gripp. See toimib hõrenemine lima või röga kopsudes.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasutamine hydrocodone lastel alla 6-aastastele lastele on põhjustanud tõsiseid probleeme hingamisega, mõnikord põhjustab surma. Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju guaifenesiin ja hydrocodone kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga guaifenesiin ja hydrocodone kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus haigestuda vanusega seotud neeru, maksa, südame probleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saavatel patsientidel ravimit.

Enne Kasutades Hydro-Tussin HG

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad guaifenesiin ja hydrocodone. See ei pruugi olla omased Hydro-Tussin HG. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui liiga palju seda ravimit võtta pikka aega, võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust) või põhjustada üledoosi.

Mõõda suukaudsete vedelate õigesti kasutades märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga. Küsige oma apteekrilt mõõtmiseks õige annus seda ravimit.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine guaifenesiin ja hydrocodone

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, kui te kasutate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Kui teie sümptomid ei parane või kui need süvenevad, pöörduge arsti poole.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete kasutanud MAO inhibiitoreid (MAOI), nagu Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate® jooksul viimase 14 päeva jooksul.

Ravim võib olla sõltuvust tekitav. Kui tunned, et ravim ei tööta nii hästi, ei kasuta rohkem kui teie määratud annust. Helistage oma arstile juhiseid.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi selle ravimi saada hädaabi korraga. Märgid üledoosi hulka tume uriin, raske või rahutu hingamine ebaregulaarne, kiire või aeglane või pindmine hingamine, iiveldus või oksendamine, valu ülakõhus, kahvatu või sinised huuled, küüned, või naha silmaterasid silmade või kollased silmad või nahk.

See ravim võib põhjustada pearinglust või uimasust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis võib sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, muud retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti poole enne mõnda nendest ravimitest, kui te kasutate seda ravimit.

Kasutades seda ravimit võib põhjustada raske kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Ettevaatusabinõud Kuigi Kasutades Hydro-Tussin HG

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Hydro-Tussin HG kõrvaltoimed

Hydro-Tussin HG (guaifenesiin / hydrocodone)

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Köha Benadryl, bensonataat, Dilaudid difenhüdramiini, Mucinex, kodeiin, guaifenesiin, hüdromorfoon, Tylenol kodeiini # 3, paratsetamooli / hydrocodone, Lortab dekstrometorfaani Tessalon Perles atsetaminofeeni / kodeiin, Cheratussin AC, Tessalon metasiini DM, ROBITUSSIN Köha + Rind Ummikud DM, Tussionex Pennkinetic, Mucinex DM, Delsym, kodeiin / prometasiin, Tylenol kodeiini, hüdrometeoroloogias

 või minna liituda Hydro-Tussin HG tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.