hüpromelloos silmasisese

Kasutab hüpromelloos

Therapeutic Klass: määrdeõli, silma

hüpromelloos on saadaval ainult arsti retsepti.

Enne Kasutades hüpromelloos

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest hüpromelloos, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon hüpromelloos või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga hüpromelloos lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga hüpromelloos eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Õige kasutamine hüpromelloosist

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise hüpromelloos. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst annab teile hüpromelloos ajal oma silmaoperatsioon.

Teie arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarselt külastab esimestel nädalatel pärast saate hüpromelloos.

Tõsine silmahaigusi võib tekkida ravimi hüpromelloos. Pöörduge kohe arsti poole, kui oma silmaga muutub punaseks, valgus- või valus, või teil tekib nägemise muutuste mitu päeva pärast ravi. Samuti rääkige oma arstile, kui teil on peavalud, iiveldus või liigset silma rebimine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Silmade kuivus / punetuse fenüülefriinile oftalmoloogilised, SYSTANE, kunstpisaraid, oksümetasoliin oftalmoloogilised, Refresh, fluorometoloonil oftalmoloogilised, GenTeal, Lacri-Lube S.O.P., nafasoliin oftalmoloogilised, Visine Original, Liquitears, FML, Naphcon, Visine Tears

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal hüpromelloos

hüpromelloos kõrvaltoimed

hüdroksüpropüülmetüültselluloos oftalmiline