HYALGAN l / l süsti

Therapeutic Klass: kõhreliste defektide Agent

Kasutab Hyalgan L / L

Hüaluroonhape süsti kasutatakse raviks põlve valu, mida põhjustab osteoartriit (OA) patsientidel, kes on juba ravitud valuvaigisteid (nt paratsetamool) ja muud ravi, mis ei tööta hästi.

Hüaluroonhape on sarnane aine, mis esineb looduslikult liigestes. See toimib tegutseb nagu määrdeaine ja amortisaatorite liigestes ja aitab liigeste tööd korralikult.

Ravim tuleb manustada ainult või vahetus arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju hüaluroonhappe süste lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju hüaluroonhappe süste eakatel patsientidel.

Enne Kasutades Hyalgan L / L

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad hüaluroonhapet. See ei pruugi olla omased Hyalgan L / L. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravim manustatakse tulistas oma põlveliigese. See võib võtta rohkem kui ühe süsti valu ära minema.

Te saate mitmeid kaadrid seda ravimit üks nädal peale kokku kolm või neli süsti.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

Ärge tüve oma põlveliigese kaks päeva pärast seda ravimit. Vältida tegevust, nagu jooksmine, jalgpall, tennis, rasket või seistes jalad juba pikka aega.

Ajutine valu või turse põlveliigese võib tekkida pärast hüaluroonhappe süste. Helistage oma arstile, kui valu või turse põlves püsib või halveneb pärast seda ravimit.

Ärge kasutage seda ravimit desinfitseerivate sisaldavate kvaternaarsete ammooniumsoolade (nt bensalkooniumkloriidi). See võib takistada hüaluroonhappe süste toimet.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine hüaluroonhappe

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Hyalgan L / L

Hyalgan L / L kõrvaltoimed