ib-stat

Hüotsüamiin toodab palju mõju organismis, sealhulgas vabastab lihaste spasmid.

Hüotsüamiin vähendab ka vedeliku eritised paljude elundite ja näärmete organismis, näiteks mao, pankrease, kopsu, sülg näärmete, higinäärmeid ja nina.

Hüotsüamiin kasutatakse raviks palju erinevaid mao ja seedetrakti häired, sealhulgas haavandtõbi ja ärritatud soole sündroom. Seda kasutatakse ka kontrollida lihaskrampe põies, neerud, või seedetrakti ning vähendada maohappe. Hüotsüamiin kasutatakse mõnikord vähendada värinad ja lihasjäikust inimestel sümptomid Parkinsoni tõbi.

Hüotsüamiin kasutatakse ka kuivatusagensil kontrollida süljevool, nohu, või liigne higistamine.

Hüotsüamiin võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge võtke hüostsamiini kui te olete allergiline, või kui teil on neeruhaigus, põie või soolesulgus, raskekujuline haavandiline koliit, mürgine megakolon, glaukoom või müasteenia.

Enne hüostsamiini, rääkige sellest oma arstile, kui teil on südamehaigus, südamepuudulikkus, südame rütmihäired, kõrge vererõhk, kilpnäärme või hiatal song gastroösofageaalse reflukshaiguse.

Vältida antatsiidide samal ajal võtate hüostsamiini. Antatsiidid võivad raskendada keha absorbeerida hüostsamiini. Kui kasutate antatsiidide, võtab ta pärast olete võtnud hüosküamiin ja söönud sööki.

Hüotsüamiin võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Alkoholi tarvitamine võib tekitada unisust ja peapööritust võtmise ajal hüosküamiin.

Vältida ülekuumenemist või kuivatatud treeningu ajal ja kuuma ilmaga. Hüotsüamiin võib vähendada higistamist ja võib teil olla rohkem altid kuumarabandus.

Ärge võtke hüostsamiini kui te olete allergiline, või kui teil on

neeruhaigus

eesnäärme või urineerimise probleemid

soolesulguse

raskekujuline haavandiline koliit või toksiline hiidkäärsool

glaukoom; või

müasteenia.

Veendumaks, võid võtta hüostsamiini, rääkige sellest oma arstile, kui teil on mõni neist muud tingimused

südamehaigused, südame paispuudulikkus

südame rütmihäired

kõrge vererõhk

kilpnäärme; või

hiatal song GERD (gastroösofageaalse refluksi korral).

FDA raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas hüostsamiini kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Hüotsüamiin võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Ärge kasutage seda ravimit ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last.

Võtke täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Ärge võtke suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav. Järgige oma retseptil.

Teie ravim võib tulla patsiendi juhend ohutu ja efektiivse kasutamise. Järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Hüotsüamiin võetakse tavaliselt enne sööki. Järgige oma arsti juhiseid.

Ärge purustage, närige või avada pikema vabastav tablett või kapsel. See on spetsiaalselt tehtud, et vabastada ravimit aeglaselt keha. Breaking või purustamine pillid põhjustaks liiga suure koguse ravimi vallandumist üks kord. Arst võib teie murdke vabastav tablett ja võta ainult pool sellest. Järgige oma arsti juhiseid.

Mõõda suulise vedelal kujul hüostsamiini spetsiaalse mõõdata lusika või tassi, mitte tavalise supilusikaga. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige nõu apteekriga.

Et tableti kujul seda ravimit tuleb panna keele alla, kus ta lahustub. Ärge neelake keelealune tablett tervelt või pesta maha veega. Te võite juua vett peale pill on täielikult lahustunud suus.

Enne hüostsamiini suulise spray esimest korda, peate prime pihusti pump. Selleks, spray 3 test pihustid õhku ja näost eemal. Peaminister Pumppihustit vähemalt 1 test spray igal ajal te ei ole kasutanud suulise spray kauem kui 2 päeva. Spray kuni tekib peen udu.

Pärast suukaudse spray, püüdke mitte alla neelata kohe. Ärge loputage suud või sülitada 5 kuni 10 minutit pärast suukaudse spray.

Hoidke ravimit toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Ärge kasutage hüostsamiini suukaudse spray rohkem kui 30 spreid, isegi kui on meditsiinis endiselt pudelisse jätta.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1-800-222-1222.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla peavalu, peapööritus, suukuivus, neelamisraskused, iiveldus, oksendamine, nägemishäired, kuum kuiv nahk, ja rahutu või närvis.

Vältida antatsiidide samal ajal võtate hüostsamiini. Antatsiidid võivad raskendada keha absorbeerida hüostsamiini. Kui kasutate antatsiidide, võtab ta pärast olete võtnud hüosküamiin ja söönud sööki.

Hüotsüamiin võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Alkoholi tarvitamine võib tekitada unisust ja peapööritust võtmise ajal hüosküamiin.

Vältida ülekuumenemist või kuivatatud treeningu ajal ja kuuma ilmaga. Hüotsüamiin võib vähendada higistamist ja võib teil olla rohkem altid kuumarabandus.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Loobuge hüostsamiini ja helistage oma arstile, kui teil on mõni neist tõsistest kõrvaltoimetest

kõhulahtisus

segasus, hallutsinatsioonid

ebatavalised mõtted või käitumine

kiired, või ebaühtlane südame löögisagedus

lööve või nahapunetus (soojus, punetus, värin); või

silmavalu.

Vähem tõsised kõrvaltoimed võivad olla

pearinglus, uimasus, närvilisus

ähmane nägemine, peavalu

uneprobleemid (unetus)

iiveldus, oksendamine, kõhupuhitus, kõrvetised või kõhukinnisus

muutused maitse

urineerimise probleemid

higistamise vähenemise

suukuivus; või

impotentsus, huvi kadumine seksi, ega probleeme orgasmi.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, eriti

amantadiin (Symmetrel)

haloperidool (Haldol)

MAO inhibiitor nagu furasolidooni (Furoxone), isocarboxazid (Marplan) (Nardil), rasagilüni (Azilect), selegiline (Eldepryl, Emsam) või tranüültsüpromiin (Parnate)

fenotiasiinil nagu kloorpromasiinile (Thorazine), flufenasiin (Permitil, Prolixin), perfenasiin (trilafoon), prochlorperazine (Compazine, Compro) metasiini (Pentazine, Phenergan, Anergan, Antinaus), tioridasiin (Mellaril) või trifluoperasiin (stelasiin); või

antidepressant nagu amitriptüliin (Elavil, Vanatrip), doxepin (Sinequan), desipramiin (Norpramin), metoprolool (Janimine, Tofranil), nortriptyline (Pamelor) ja teised.

See loetelu ei ole täielik ja teised ravimid võivad suhelda hüosküamiin. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

 Cerner Multum, Inc. Version: 5.01. Paranduse kuupäev: 2011-03-10, 09:38:26.