ibritumomabi intravenoosse

Tõsiseid reaktsioone, sh surmajuhtumeid on esinenud 24 tunni jooksul Rituksimabravil infusiooni oluline komponent ibritumomabtiuksetaaniga raviskeemi. Enamik surmaga lõppenud infusioonireaktioonide (80%) esines esimese rituximab infusioonina. Administration põhjustab ka raske ja pikaajaline tsütopeeniatega enamikul patsientidest. Ibritumomabtiuksetaaniga raviskeemi ei tohi manustada patsientidele, kellel on 25% või suurem lümfoomi luuüdist ja / või häiritud luuüdi reserv. Raskeid naha ja limaskesta reaktsioonid, mõned on lõppenud surmaga, võib tekkida ravi. Annus Y-90 ibritumomabtiuksetaaniga tohiks ületada absoluutne maksimaalne lubatud annus 32 milliküriiga (1184 megabecquerels).

Kasutab ibritumomabi

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: monoklonaalne antikeha

ibritumomabi manustatakse ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest ibritumomabi järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ibritumomabi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ibritumomabi süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ibritumomabi süsti eakatel.

Enne Kasutades ibritumomabi

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise ibritumomabi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Te saate ibritumomabi kui oled haiglas või vähiravi keskus. Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle Ibritumomab. ibritumomabi antakse läbi nõel ühes oma veenid.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et ibritumomabi töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades ibritumomabi raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Sa ei tohi rasestuda ajal, kui saate ibritumomabi ja 12 kuud pärast seda peatamata. Rääkige oma arstile, kui te arvate, et olete rasestunud, kui kasutate ravimit.

ibritumomabi võib põhjustada tõsine kõrvaltoime nimetatakse Infusioonireaktsiooni. See võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teil on palavik, külmavärinad, hingamisraskus, rinnus, turse näo või käte, peapööritus, või kui teil on tunne, nagu minestamine mõne tunni jooksul pärast saada.

Kui teil on raske nahareaktsioon ibritumomabi, tuleb pöörduda arsti poole kohe. Sümptomiteks võivad olla villid või lõdvenemine nahk, punased, paistes, ärritunud või kestendav nahk, palavik, külmavärinad, peavalu, kõhulahtisust.

Kuigi sa ravitakse ibritumomabi ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (elusvaktsiinideks) ilma arsti nõusolekuta. Ibritumomab võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida.

Ibritumomab võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Kui ibritumomabi kogemata imbub läbi veeni kus see süstitakse, see võib kahjustada kudesid ja põhjustada löövet. Rääkige oma arstile või õele kohe, kui märkate punetust, valu või turse kohas süsti.

Kuigi kasutades ibritumomabi, siis võib kiirgust. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selles.

ibritumomab sisaldab albumiin, mis on saadud annetatud inimverd. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud neid. Risk saada viiruse ravimeid valmistatakse inimverest on oluliselt vähenenud viimastel aastatel. See on tingitud vajalik testimine inimeste doonorite teatud viiruste ja testimine tegemise ajal need ravimid. Kuigi risk on madal, rääkige oma arstiga, kui teil on küsimusi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine ibritumomabi

Juba mitu kuud pärast seda ravi, siis võib ikka veel mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul kontrolli oma arstiga, kui te märkate mõnda järgmistest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ibritumomabi

Mitte-Hodgkini lümfoomi metotreksaat, Rituxan rituksimab, tsüklofosfamiid, Cytoxan, vinkristiin, Imbruvica, tsütarabiin, bleomütsiin, ibrutinib karmustiin bendamustiin, Trexall, mitoksantroon, fludarabiin, Treanda, Bendeka, Zydelig, idelalisib, Blenoxane, onkoviin

ibritumomabi kõrvaltoimed

ibritumomabi