ibuprofeen ja oksükodoon

Oksükodooni on opioid valuvaigistite. Opioidiretseptori nimetatakse mõnikord narkootilise. Ibuprofeen on mittesteroidne põletikuvastane ravim (NSAID). See ravim toimib vähendades organismi ained, mis põhjustavad valu, palavik ja põletik.

Ibuprofeen ja oksükodoon on kombinatsioon ravim lühiajaliselt tugeva valu leevendamiseks. See ravim ei ole artriidi raviks valu.

Ibuprofeen ja oksükodoon võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Oksükodoon võib aeglustada või peatada oma hingamine. Ärge kunagi kasutage seda ravimit suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Ibuprofeen ja oksükodoon võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Ei jaga seda ravimit teise inimesega, eriti keegi, kellel on esinenud ravimite väärkasutamise või sõltuvusega.

VALESTI narkootiliste ravim võib tekitada sõltuvust üledoseerimise või surm, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita.

Ibuprofeen võib suurendada oma riski surmaga lõppenud infarkt või insult, eriti kui kasutad seda pikaajaliselt või võtta suurtes annustes või kui teil on südamehaigus. Ärge kasutage seda ravimit vahetult enne või pärast südame bypass operatsioon (koronaararterite šunteerimine või KAŠ).

Ibuprofeen võib põhjustada ka mao- või soolestiku verejooks, mis võib lõppeda surmaga. Need tingimused võivad tekkida täiesti ootamatult, kui te kasutate ibuprofeen, eriti vanematel inimestel.

Ibuprofeen võib suurendada oma riski surmaga lõppenud infarkt või insult, eriti kui kasutad seda pikaajaliselt või võtta suurtes annustes või kui teil on südamehaigus. Isegi inimesed, ilma südamehaigused või riskifaktorite võib olla insult või südameatakk, võttes samal ajal ibuprofeeni ja oksükodoon. Ärge kasutage seda ravimit vahetult enne või pärast südame bypass operatsioon (koronaararterite šunteerimine või KAŠ).

Ibuprofeen võib põhjustada ka mao- või soolestiku verejooks, mis võib lõppeda surmaga. Need tingimused võivad tekkida täiesti ootamatult, kui te kasutate seda ravimit, eriti vanematel inimestel.

Sa ei tohi seda ravimit, kui olete allergiline ibuprofeen (Advil, Motrin) või oksükodoon, või kui teil on kunagi olnud astmahoo või raske allergiline reaktsioon pärast aspiriini või MSPVA.

Mõned ravimid võivad suhelda oksükodooni ja põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom. Ole et teie arst teaks, kui te võtate ravimeid depressiooni, vaimuhaigusi, Parkinsoni tõbi, migreeni, rasked infektsioonid, või ennetada iiveldust ja oksendamist. Küsige oma arstilt enne muudatuste tegemist, kuidas või kui te võtate oma ravimeid.

Veendumaks, see ravim on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

südamehaigused, kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase, diabeet, või kui te suitsu

ajalugu südameatakk, insult või tromb

ajalugu maohaavandid või veritsemine

mistahes hingamisraskuste või kopsuhaigus

maksa- või neeruhaigus

vedelikupeetust

ajalugu peatrauma, ajukasvaja või krambid

kilpnäärme, Addisoni tõbi või muu neerupealise häire

urineerimine probleeme

ajalugu narkomaania, alkoholism või vaimuhaigus; või

kui te võtate südame või vererõhuga meditsiin, steroid või lahjendab verd nagu varfariin (Coumadin).

Võttes ibuprofeen viimase 3 raseduskuu jooksul võib kahjustada sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda. Kui kasutate oksükodoon, kui te olete rase, teie laps võiks saada sõltub uimasti. See võib põhjustada eluohtliku võõrutusnähte laps pärast sündi. Sündinud laste sõltub harjumust ravim võib vajada arstiabi mitu nädalat.

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita, kui te kasutate ibuprofeen ja oksükodoon.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Oksükodoon võib aeglustada või peatada oma hingamine. Ärge võtke ibuprofeeni ja oksükodooni suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Kasutada väikseimat toimivat annust, mis on efektiivne teie seisund. Rääkige oma arstile, kui ravim tundub tööta samuti leevendab valu.

Oksükodoon võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Ei jaga seda ravimit teise inimesega, eriti keegi, kellel on esinenud ravimite väärkasutamise või sõltuvusega. VALESTI narkootiliste ravim võib tekitada sõltuvust üledoseerimise või surm, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita. Müük või anda ära ibuprofeen ja oksükodoon on seadusega vastuolus.

Kui teil on vaja operatsiooni, öelge kirurgile, et te kasutate ibuprofeen ja oksükodoon.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Jälgi summa ravim. Ibuprofeen ja oksükodoon on narkootikumide kuritarvitamise ja sa peaksid olema teadlikud, et kui keegi kasutab oma ravimit valesti või ilma retseptita.

Kuna seda ravimit kasutatakse valu, siis ei ole tõenäoline, et annus jääb vahele. Otse tahes vahelejäänud annust, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1-800-222-1222. Oksükodooni üledoos võib lõppeda surmaga, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita. Üleannustamise sümptomiteks võivad olla oksendamine, must või verine väljaheide, veriköha, segadus, lihasnõrkus, külm ja niiske nahk, aeglane pulss, sinised huuled, pinnapealne hingamine, või minestamine.

See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Vältida autojuhtimist ja masinate käsitsemist kuni te ei tea, kuidas ravim teile mõjub. Peapööritus või raske uimasus võib põhjustada kukkumise või muu õnnetusi.

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada oma riski mao verejooksude ibuprofeen.

Küsige nõu arsti või apteekriga enne mõne külma, allergia või valuvaigistite. Paljud ravimid saadaval käsimüügist sisaldavad aspiriini või teiste sarnaste ravimitega ibuprofeeni (näiteks ketoprofeeni või naprokseen). Võttes teatud toodete koos võivad põhjustada teil saada liiga palju seda tüüpi ravimeid. Kontrollige etiketilt, kas ravim sisaldab aspiriini, ibuprofeeni, ketoprofeeni või naprokseeni.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni: aevastamine, vesine või kinnine nina; hingeldus või hingamisraskused; lööve; näo, huulte, keele või kõri.

Pöörduge arsti poole, kui teil esinevad sümptomid südameatakk või insult: valu rinnus levib oma lõualuu või õla, äkiline tuimus või nõrkus ühel kehapoolel, ebaselge kõne, õhupuudus.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile, kui teil on

nõrk või pinnapealne hingamine, ohkamine, aeglane pulss

paisutamise või kiire kaalutõus

esimene märk tahes nahalööve, ükskõik kui kerge

märke maoverejooksu – verine või tõrva meenutav väljaheide, veriköha või okse kohvipaksu

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, gripilaadsed sümptomid, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad)

neeruprobleemid – vähe või üldse mitte urineerimisel, valulik või raskendatud urineerimine, turse jalad või pahkluude, väsimus või hingeldus

madal punaste vereliblede arv (aneemia) – kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused; või

raske nahareaktsioon – palavik, kurguvalu, turse näo või keele turse, põletavad oma silmi, nahka valu, millele järgneb punane või lilla nahalööve, mis levib (eriti näo või ülakeha) ja põhjuste villid ja koorimine.

Hingamisprobleemid või mao verejooks võib olla tõenäolisem vanematel inimestel ja inimesi, kes on tõsiselt haige, alatoidetud või muul viisil nõrgestatud.

Pöörduge arsti poole kohe, kui teil on serotoniini sündroomi sümptomid, nagu: rahutus, hallutsinatsioonid, palavik, higistamine, külmavärinad, kiire südame löögisagedus, lihasjäikus, tõmblemine, koordinatsiooni kadumine, iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus.

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

peavalu, peapööritus, unisus

kerge iiveldus, oksendamine, seedehäired, kõhukinnisus, kõhulahtisus

ähmane nägemine; või

suukuivus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Tavaline annus täiskasvanutele Valuvastane

1 tablett iga 6 tunni vajaduse järgi; Mitte üle 4 tabletti 24 tunni jooksul; Ravi kestus ei ületa 7 päeva

Tavapärane Pediatric Annus Pain

14 kuni 17 aastat; 1 tablett iga 6 tunni vajaduse järgi; Mitte ületada 4 tabletti 24 tunni jooksul; Ravi kestus ei ületa 7 päeva

Mõned ravimid võivad põhjustada soovimatuid või ohtlikke tagajärgi, kui seda kasutatakse koos ibuprofeeni ja oksükodoon. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu, ja mis tahes ravimi hakkate või kasutamise lõpetama.

Selle ravimi kasutamine koos teiste ravimitega unisekstegevaid või aeglustada oma hingamine võib põhjustada ohtlikke või eluohtlikke kõrvaltoimeid. Küsige oma arstiga enne ibuprofeeni ja oksükodoon koos Unitabletti, teised narkootilised valuvaigistid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda ibuprofeen ja oksükodoon, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

 Cerner Multum, Inc. Version: 3.06. Paranduse kuupäev: 2016/04/06, 10:21:07.