ibuprofeen / oksükodoon

Ibuprofeen / oksükodooni sisaldab Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID). See võib põhjustada suurenenud risk tõsiste ja mõnikord surmaga lõppenud südame ja veresoonte probleeme (nt südameatakk, insult). See risk võib olla suurem kui sul on juba probleeme südamega või kui te võtate ibuprofeen / oksükodoon pikka aega. Ärge kasutage ibuprofeen / oksükodoon vahetult enne või pärast bypass südameoperatsiooni.

Ibuprofeen / oksükodoon võib põhjustada suurenenud risk tõsiste ja mõnikord surmaga lõppenud maohaavandite ja verejooks. Eakatel patsientidel võib olla suurem risk. See võib toimuda, ilma et hoiatussildid.

Ravimine äkiline, mõõdukas või raske valu lühikese aja jooksul (mitte rohkem kui 7 päeva).

Ibuprofeen / oksükodoon on narkootiline ja MSPVA kombinatsioon. MSPVR vähendab teatud organismi ained, mis põhjustavad valu ja põletikku. Narkootilise tööd ajus väheneb valu.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda ibuprofeen / oksükodoon. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda ibuprofeen / oksükodoon. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui ibuprofeen / oksükodoon võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage ibuprofeen / oksükodoon, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada ibuprofeeni / oksükodoon.

Kui kasutatakse pikka aega või suurtes annustes, ibuprofeen / oksükodooni pruugi töötada nii hästi ja võivad vajada suuremaid annuseid saada sama efekti nagu siis, kui algselt võetud. Seda tuntakse TOLERANCE. Rääkige oma arstiga, kui ibuprofeen / oksükodoon lakkab töötamast hästi. Ärge võtke rohkem kui ette nähtud.

Kui kasutatakse pikka aega või suurtes annustes, mõned inimesed arendada vaja jätkata, võttes ibuprofeen / oksükodoon. Seda tuntakse sõltuvus või narkomaania.

Kui te lõpetate järsku ibuprofeen / oksükodoon, siis võivad tekkida võõrutusnähud, sh ärevus; kõhulahtisus; palavik, nohu, aevastamist; hani muhke ja ebanormaalne nahaaistingud; iiveldus; oksendamine; valu; jäigad lihased; südamepekslemine; nähakse, kuuldakse või tuntakse asju, mida pole olemas; külmavärinad või värinad; higistamine; ja unehäired.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

Ärevus; kõhukinnisus; kõhulahtisus; pearinglus; uimasus; peavalu; seedehäired; infektsioon; iiveldus; närvilisus; unetus; kõhuvalu; turse; väsimus; kõht korrast ära; oksendamine; nõrkus.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele); must, tõrva meenutav või verine väljaheide; nägemise ähmastumist või teisi silmahaigusi; valu rinnus; tume uriin; minestamine; kiire või ebaregulaarne südametöö; palavik; gripilaadsed sümptomid; suurenenud või vähenenud urineerimine; ebaregulaarne või raske hingamine; vaimset või meeleolu muutused; punane, paistes, blistered või naha koorumine; Raske või püsiva pearinglus; raske või püsiv iiveldus või kõhuvalu; õhupuudus; segane kõne; kange kael; käte või jalgade; ebaharilik väsimus või nõrkus; ebatavaline kaalutõus; okse kohvipaksu; naha kollasus või silma.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus (http://aapcc.org) või traumapunkti kohe. Sümptomiteks võivad olla ähmane nägemine; külm, niiske nahk; segadust; raske pearinglus, uimasus, või kooma; haiguslik lihasnõrkus; aeglane, pinnapealne või raske hingata.

Hoida ibuprofeeni / oksükodooni 77 kraadi F (25 ° C). Brief ladustamise temperatuuridel vahemikus 59 ja 86 kraadi F (15 ja 30 kraadi C) on lubatud. Hoida eemal kuumuse, niiskuse ja valguse. Ärge hoidke vannituba. Hoia ibuprofeen / oksükodoon välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta ibuprofeeni / oksükodooni või mõne teise ravimiga. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet ibuprofeen / oksükodoon. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad lisanduda ibuprofeeni / oksükodoon. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid ibuprofeen / oksükodoon.