ibutiliidil

Ibutiliidil võib põhjustada potentsiaalselt surmava ebaregulaarne südamerütm, mida saab tühistada, kui kiiresti ravima.

Ravivad ebaregulaarne südamerütm. Samuti võib kasutada teisi haigusi määrab arst.

Ibutiliidil on rütmihäirete. See toimib, aeglustades juhtivuse ebaregulaarse südametöö kogu südamest, mis võimaldab võimaluse regulaarse südame rütmi üle võtta.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda ibutiliidil. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda ibutiliidil. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui ibutiliidil võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage ibutiliidil, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada ibutiliidil.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

peapööritus; peavalu; iiveldus; südamepekslemine.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele); valu rinnus; minestamine; kiire või aeglane pulss; südameblokaadiks; südamepuudulikkus; õhupuudus; paistetus jalad või pahkluude; halvenemine südame rütmihäirete.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe. Sümptomiteks võivad olla südame rütmihäireid; südameblokaadiks.

Ibutiliidil tavaliselt käideldakse ja säilitatakse tervishoiuteenuse osutaja. Kui kasutate ibutiliidil kodus, salvestada ibutiliidil nagu teie apteekri või arstiga.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta ibutiliidil või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet ibutiliidil. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida ibutiliidil. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid ibutiliidil.