ICARi sünnieelne olulised omega-3

On palju marki ja vormide omega-3 polüküllastumata rasvhappeid saadaval. Kõik kaubamärgid on loetletud selles infolehes.

Omega-3 polüküllastamata rasvhappeid leidub naftat teatud liiki kala, köögiviljade ja muude taimsetest allikatest. Need rasvhapped ei asutuse tehtud ja tuleb tarbida dieedi. Omega-3 polüküllastumata rasvhappeid töötada alandades keha tootmise triglütseriide. Kõrget triglütseriidide võib viia südame isheemiatõbi, südamehaigusi ja insulti.

Omega-3 polüküllastamata rasvhappeid kasutatakse koos dieedi ja füüsilise koormuse aitab alandada triglütseriidide taset veres.

Ei ole teada, kas omega-3 polüküllastamata rasvhappeid hoiab ära südameinfarkti või insulti. Rääkige oma arstiga teie riskitegureid.

Omega-3 polüküllastumata rasvhappeid võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Sa ei tohi seda ravimit, kui olete allergiline kalad, karbid ja sojaube.

Küsige arsti või apteekrit, kui see on ohutu seda ravimit võtta, kui teil on muud haigusseisundid, eriti

diabeet

maksahaigus

südame rütmihäired

pankrease häire

kilpnäärme

kui juua rohkem kui 2 alkohoolseid jooke päevas.

Ei ole teada, kas omega-3 polüküllastamata rasvhappeid kahjustab sündimata last. Ärge kasutage seda ravimit ilma arsti poole, kui te olete rase.

Ei ole teada, kas omega-3 polüküllastamata rasvhappeid imenduda rinnapiima või kui see võib imikut kahjustada. Ärge kasutage seda ravimit ilma arsti poole, kui te toidate rinnaga last.

Ärge andke seda ravimit kellelegi alla 18 aasta vanad.

Kasutage täpselt nii nagu etiketil või arsti poolt. Mitte kasutada suuremaid või väiksemaid summasid või kauem kui soovitatav.

Neelake omega-3 polüküllastamata kapsel tervikuna. Ärge torgake ega ava kapsel.

See ravim toimib kõige paremini, kui te võtate seda koos toiduga.

Ärge purustage, närige murda, või lahustada hilinenud vabastav kapsel. Neelake see tervikuna.

Mõõda vedelik ravimit annustamissüstlast tingimusel, või spetsiaalse mõõdata lusika või meditsiini tassi. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige nõu apteekriga.

Kuigi kasutades omega-3 polüküllastamata rasvhappeid, võib tekkida vajadus sageli vereanalüüse.

Omega-3 polüküllastumata rasvhapped on vaid osa ravist programm, mis võib hõlmata ka dieedi, füüsilise koormuse ja kehakaalu kontrolli. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Mitte külmutada.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1-800-222-1222.

Vältida toitude söömist, mis on kõrge rasva või kolesterooli. See ravim ei ole tõhus alandamises triglütseriidide kui te ei järgi dieedi kava arsti poolt soovitatud.

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada triglütseriidide ja võib halvendada teie seisundit.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile, kui teil on

palavik, külmavärinad, valud kehas, gripisümptomid

valu rinnus; või

ebaühtlased südamelöögid.

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

seedehäired, röhitsus

isutus

kõhulahtisus, kõhukinnisus

seljavalu; või

suukuivus, muudetud maitsemeele.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Teised ravimid võivad suhelda omega-3 polüküllastamata rasvhappeid, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

 Cerner Multum, Inc. Version: 6.10. Paranduse kuupäev: 2016/02/26, 12:11:54.