idarucizumab (intravenoosselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Idarucizumab süsti kasutatakse patsientidel, kes võtavad dabigatraaniga (verevedeldaja) hädaolukorra või eluohtlikke olukordi, kui verejooks ei allu ravile.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju idarucizumab süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

lahendus

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga idarucizumab süsti eakatel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Teisi terviseprobleeme

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras. Vereanalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

See ravim võib suurendada trombide tekke riski. Rääkige oma arstile, kui teil on järgmistest sümptomitest: valu rinnus, kubemesse, või jalad, eriti vasikate hingamisraskused, raske, ootamatu peavalu, ebaselge kõne, äkiline, seletamatu õhupuudus, äkiline koordineerimine, äkiline, nõrkus või tuimus käsi või jalg või nägemishäired.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui olete selle ravimi saamist.

See ravim võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid patsientidel pärilik fruktoosi talumatus. Rääkige oma arstile, kui teil on suurenenud nälga, külma higi, nägemishäired, kiirenenud südamerütm, värisemine, värisemine, kõhuvalu, tume uriin või heledat värvi väljaheide, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.