ikatibandiga (subkutaanselt)

silma-KA-ti-Bant

USA-s

Saadaval ravimvormide

Therapeutic Klass: immuunmodulaatori

Ikatibandiga süsti kasutatakse raviks järsku päriliku angioödeemi (HAE). Ikatibandiga blokeerimises kemikaali organismis, mis põhjustab turset, põletikku ja valu patsientidel HAE. ikatibandiga ei ravi eest HAE.

ikatibandiga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest ikatibandiga järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ikatibandiga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ikatibandiga süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ikatibandiga süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate ikatibandiga, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades ikatibandiga mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle ikatibandiga haiglas või hädaolukorra kliinikus. ikatibandiga manustatakse shot naha all, tavaliselt kõht või kõht.

ikatibandiga võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas või kliinikus. Kui kasutate ikatibandiga kodus, arst või õde õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas ravimit kasutada.

ikatibandiga kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kasutada

Annus ikatibanti on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid ikatibanti. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Võite salvestada ikatibandiga külmkapis või toatemperatuuril. Hoidke ravimit originaalpakendis, kuni olete valmis seda kasutama. Mitte külmutada.

Visake kasutatud süstel nõelata kõva, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme hoolikalt veenduda, et ikatibandiga töötab korralikult ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

Ajal kõri- (kõri) HAE rünnak, siis võib olla hingeldus või rahutu hingamine. Kui teil on kõri- HAE rünnak, süstida ikatibandiga ja minge lähimasse haiglasse või erakorralise kliinikus kohe.

ikatibandiga võib põhjustada tõsiseid hellus ja valu süstekohal. Võta kohe oma arstile, kui te märkate mõnda neist kõrvaltoimetest süstekoha veritsus, villide, põletamine, külmatunne, naha värvimuutus, survetunne, nõgeslööve, infektsioon, põletik, sügelus, tükid, tuimus, valu, lööve , punetus, armid, valulikkus, kipitus, turse, valulikkus, kipitus, haavandid, või soojus.

ikatibandiga võib sind pearinglust, uimasust või väsinud. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite ikatibandiga enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.