imiglütseraasiks intravenoosse

Therapeutic Klass: Seedetrakti Agent

Kasutab imiglütseraasiks

Farmakoloogilise Klass: Ensüüm

Imiglütseraasiks on saadaval ainult arst.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest imiglütseraasiks järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon imiglütseraasiks või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine imiglütseraasiks lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades, imiglütseraasiks ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine imiglütseraasiks eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades imiglütseraasiks

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

imiglütseraasiks aitab kontroll ja tagasikäik tekkinud probleeme Gaucher tõvega. Seetõttu peate jätkama seda saada, kui te ootate, et hoida oma seisundi kontrolli all. Te võib-olla saavad imiglütseraasiks jaoks oma ülejäänud elu. Kui Gaucheri haigust ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid veri, maks, skeleti või põrna probleeme.

Annus imiglütseraasiks on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste imiglütseraasiks. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On oluline, et teie arst kontrollida oma edu ajal, kui saate imiglütseraasiks veenduda, et annus on õige teie jaoks.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Gaucher ‘tõve Zavesca’le imiglütseraasiks, VPRIV, Cerezyme’le, Elelyso, Cerdelga, alfavelaglütseraasile, taliglucerase alfa, miglustaati, eliglustat

Trombotsütopeenia prednisooni, deksametasooni, Decadron, deltasoon Promacta, Sterapred, eltrombopaagolamiini, Dexasone, Dexpak Taperpak

Õige kasutamine imiglütseraasiks

 või minna liituda imiglütseraasiks tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal imiglütseraasiks

imiglütseraasiks kõrvaltoimed

imiglütseraasiks