Imikvimoodkreemiga (lokaalselt) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsetel visiitidel soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on nahalööve, põletustunne, valu, punetus, turse, verejooks, eritus, kärnad või koorimine nahal, kuhu ravimit kanti.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on raske turse lähedal tupeava. See võib põhjustada valulikku urineerimist, probleeme urineerimisega, või ei suuda urineerida.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on raske nahaärritust või gripilaadsed sümptomid, nagu kõhulahtisus, palavik, külmavärinad, peavalu, iiveldus, lihaste või liigeste valu või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Vältige naha päikesevalguse päikeselambid, solaariumid, kui te kasutate seda ravimit. Kasutage alati päevitus- või blokeerivad vedelikud ja kandma kaitseriietust ja mütsid.

Kui teil ravitakse välise tüükad, vältida suguelundite, suukaudne või anaalseksi ajal ravim on nahale. Veenduge, et teil pesta koor maha nahka enne ühelgi suguakti. Ravim sisaldab õli, mis võib nõrgendada lateks (kumm) kondoome ja membraanid, mis takistavad nende töökorras.

Imikvimood ei ravi kondüloomid. Uus tüükad võivad tekkida, kui te kasutate kreemi. Imikvimood ka ei lase teil levib kondüloomid teistele inimestele.

Ärge kasutage kosmeetika või mis tahes muu nahahooldustooted töödeldud aladel, enne kui seda nii arst.