Imikvimoodkreemiga (lokaalselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Imikvimood aktuaalne kasutatakse raviks välise tüükaid suguelundite ja pärasoole aladel nimetatakse teravate acuminatum. Seda ei kasutata kohta tüükad tupes, peenis, või pärasoole. Imikvimood on ravimiseks kasutatakse ka nahahaigus näo ja peanaha nimetatakse Aktiinkeratoosina (AK), mis on põhjustatud liigsest päikese käes. Imikvimood võib kasutada raviks teatud tüüpi nahavähki nimetatakse pealiskaudne tüviraku kartsinoom (pindmise basaalrakulise kartsinoomi).

Imikvimood teoste immuunsüsteemi aidata organismil võidelda viirused, mis põhjustavad tüükaid. See ei hävita viiruseid otse. Ei ole teada, kuidas imiquimod töötab Aktiinkeratoosina või nahavähk.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kreem; Kit

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Imikvimoodkreemiga aktuaalne välise tüükad lastel on vanemad kui 12-aastased. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel nooremad kui 12-aastased.

Allergia

Vastavad uuringud seost vanuse mõju Imikvimoodkreemiga aktuaalne Aktiinkeratoosina või nahavähki ei ole läbi viidud lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

pediaatriline

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Imikvimoodkreemiga aktuaalne eakatel.

vanurite

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Teisi terviseprobleeme

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Doseerimine

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid või nahaärritust.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu, vagiina või päraku. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped, kriimustuste või põletusi. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe veega.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt infolehte. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Seda ravimit võib kasutada ainult nahahaigusi, et teie arst on ravida. Kontrollige koos oma arstiga enne selle kasutamist teiste haiguste korral, eriti kui te arvate, et nahapõletik võib esineda. Ravim ei tohiks kasutatakse teatud liiki nahainfektsioonidega või tingimused, näiteks raskete põletushaavade.

Kui te kasutate Zyclara® koor pump esimest korda, täitke vajutades peal pump, kuni kreem ilmub.

Kui soovid kasutada kreemi

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Ärge kasutage seda ravimit koos muude sisaldavate toodete imikvimoodist sama ravi alal. See võib suurendada riski rohkem tõsiseid kõrvaltoimeid.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

vahelejäänud annus

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

ladustamine

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke Zyclara® kreemi pumba püsti.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsetel visiitidel soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on nahalööve, põletustunne, valu, punetus, turse, verejooks, eritus, kärnad või koorimine nahal, kuhu ravimit kanti.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on raske turse lähedal tupeava. See võib põhjustada valulikku urineerimist, probleeme urineerimisega, või ei suuda urineerida.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on raske nahaärritust või gripilaadsed sümptomid, nagu kõhulahtisus, palavik, külmavärinad, peavalu, iiveldus, lihaste või liigeste valu või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Vältige naha päikesevalguse päikeselambid, solaariumid, kui te kasutate seda ravimit. Kasutage alati päevitus- või blokeerivad vedelikud ja kandma kaitseriietust ja mütsid.

Kui teil ravitakse välise tüükad, vältida suguelundite, suukaudne või anaalseksi ajal ravim on nahale. Veenduge, et teil pesta koor maha nahka enne ühelgi suguakti. Ravim sisaldab õli, mis võib nõrgendada lateks (kumm) kondoome ja membraanid, mis takistavad nende töökorras.

Imikvimood ei ravi kondüloomid. Uus tüükad võivad tekkida, kui te kasutate kreemi. Imikvimood ka ei lase teil levib kondüloomid teistele inimestele.

Ärge kasutage kosmeetika või mis tahes muu nahahooldustooted töödeldud aladel, enne kui seda nii arst.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.