INCRELEXiga

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Kasutab Increlex

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Mekasermiini süsti lastel alla 2-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Mekasermiini süsti eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades Increlex

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Mekasermiini. See ei pruugi olla omased Increlex. Palun lugege hoolikalt.

Arst kirjutab oma lapse täpse annuse ja öelda, kui tihti tuleks. Ravim manustatakse pildistatud oma lapse nahka. Seda ravimit ei tohi süstida veeni või lihasesse.

Mõned ravimid süstitav võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Sul on võimalus harjutada ettevalmistamisel ja pritsides seda. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravim on ette valmistada ja süstida.

On oluline, et lugeda patsiendi infot ja kasutusjuhised, kui varustada teie ravimit, iga kord oma retsepti on täidetud.

Ravim tuleb võtta 20 minutit enne või 20 minutit pärast toidukord. Ärge lubage lapsel vahele einega üks laps sai ravimit.

Kasutage uut nõela ja süstla iga kord, kui süstitakse ravimit lapsele.

Oluline on järgida arsti ettekirjutuseta umbes hoolikas valik ja pöörlemine süstekohta (nt õlavarred, reied, tuharad või kõht) keha. See aitab ära hoida nahaprobleeme.

Ärge kasutage ravimit, kui see näeb välja hägune või sisaldab osakesi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Sul võib hoida avatud viaali külmkapis. Kasutage seda 30 päeva jooksul pärast avamist. Viska ära kõik kasutamata ravim pärast 30 päeva. Ärge külmutage ja kaitsta seda otsese valguse ja kuumuse.

Õige kasutamine Mekasermiini

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

Teie arst peab kontrollima teie lapse korrapäraseks külastused, kui teie laps kasutab seda ravimit. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

Rääkige oma arstiga, kui te märkate või laps tunneb, et see ravim tekitab liiga palju kasvu.

See ravim võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase), millega kaasnevad sümptomid, et sa peaksid olema teadlikud: ärevus, ähmane nägemine, külmavärinad, külm higi, kooma, segasus, jahe kahvatu nahk, depressioon, uimasus, kiire pulss, peavalu, suurenenud nälg, iiveldus, närvilisus, hirmuunenäod, krambid; värisemine; segane kõne või ebatavaline väsimus või nõrkus. On oluline, et oleks allikas suhkru, näiteks apelsinimahl, maiustused, sooda, glükoosi geel või piima, kui need sümptomid esinevad.

Lugege, mida teha, kui oma lapse veresuhkur langeb liiga madalale. Õpeta pereliikmed ja sõbrad, mida nad saavad teha, et aidata, kui laps on madal veresuhkru tase.

Sa peaksid vältima osalevad kõrge riskiga tegevuseks, nagu autojuhtimine, 2 kuni 3 tundi pärast ravimi, eriti alguses Mekasermiini ravi.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teie lapsel on lööve, sügelus, häälekähedus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, või suu peale oma lapse raviks.

See ravim võib suurendada oma lapse mandlid. Helistage oma arstile kohe, kui teie laps on paistes mandlid, norskamine, hingamisprobleemid või neelamisraskused või vedeliku kõrva. Arst võib soovida kontrollida oma lapse mandlid regulaarselt selle ravimi kasutamise ajal.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Increlex

See ravim võib põhjustada nihkest puusaluu. Pöörduge kohe arsti poole, kui teie lapsel on lonkama või valu puusas ja põlves.

See ravim sisaldab bensüülalkoholi, mis võib põhjustada tõsiseid reaktsioone (nt õhupuudussündroomi) vastsündinud või enneaegsete imikute. Arutage seda oma arstiga, kui olete mures.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui su on arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Increlex kõrvaltoimed

Increlex (Mekasermiini)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Esmane IGF-1 puudulikkus IPLEXis Mekasermiini