indakateroolil (sissehingamise) ettevaatusabinõud

Kui te kasutate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Rääkige oma arstile, kui te kasutate teisi ravimeid oma KOK. Arst võib teil lõpetada kasutades teise ravimi ja seda kasutada ainult ajal raske KOK rünnak. Järgige oma arsti juhiseid, kuidas te peaksite oma ravimit.

Seda ravimit ei tohi kasutada, kui sul on raske KOK rünnak, või kui KOKi sümptomid rünnak on juba alanud. Arst võib määrata teise ravimiga, mida saad kasutada, juhul äge KOK rünnak. Kui teine ​​ravim ei toimi nii hästi, rääkige sellest kohe oma arstile.

Rääkige oma arstile või saada arstiabi kohe

Seda ravimit ei tohi kasutada koos sarnaste inhaleeritavad ravimid nagu arformoteroli (Brovana ™), budesoniidi / formoterooli (Symbicort®), formoterool (Foradil®, Perforomist ™), salmeterooli (Serevent®) või salmeterooli / flutikasoon- (Advair®) .

See ravim võib põhjustada paradoksaalne bronhospasm, mis tähendab, et teie hingamine või hingeldus süveneb. Paradoksaalne bronhospasm võib olla eluohtlik. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on köha, hingamisraskused, hingeldus või vilistav pärast ravimi kasutamist.

Hüpokaleemia (madal kaaliumi sisaldus veres) võivad tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks järgmistest sümptomitest: vähenenud uriini, suukuivus; suurenenud janu; isutus; meeleolu muutused; lihasvalu või krambid, iiveldus või oksendamine; tuimus või surin kätes, jalgades või huuled krambid; õhupuudus; ebakorrapärane südametegevus või ebatavaline väsimus või nõrkus.

See ravim võib mõjutada veresuhkru taset. Kui teil on diabeet ja märgata muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid, pidage nõu oma arstiga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.