indapamiidi

Therapeutic Klass: Südame-Agent

Kasutab indapamiidi

Farmakoloogilise Klass: diureetiline

Keemiline Klass: Tiasiidid Seotud

Kõrge vererõhk lisab töökoormust südame ja arterite. Kui see kestab pikka aega, südame ja arterite ei pruugi toimida. See võib kahjustada veresooni ajus, südames ja neerudes tulemuseks insult, südamepuudulikkus või neerupuudulikkust. Kõrge vererõhk võib suurendada infarkti. Need probleemid võivad olla vähem tõenäoline, kui vererõhk on kontrolli all.

Indapamiidil kasutatakse ka aidata vähendada vee kogus organismis, suurendades uriini.

Indapamiidil on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest indapamiidi järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon indapamiidi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades indapamiidi

Uuringud indapamiidi on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamine indapamiidi lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Peapööritus või peapööritus ja märgid ja sümptomid liiga palju kaaliumi kadu on tõenäolisem eakatel, kes on tavaliselt tundlikumad kui nooremad täiskasvanud mõju indapamiidi.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate indapamiidi, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades indapamiidi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades indapamiidi mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise indapamiidi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Indapamiidil võib põhjustada teil ebatavaline väsimus, kui sa hakkad seda võtma. Samuti võib tekkida suurenenud uriini või oma urineerimine. Pärast ravimi manustamist, samas need mõjud peaksid vähenema. Üldiselt kasvu hoida uriinist mõjutavad une

Siiski on kõige parem plaan annust või annuseid vastavalt ajakavale, mis vähemalt mõjutada teie isiklikke tegevusi ja magada. Küsige tervishoiutöötaja aitavad teil planeerida parimat aega indapamiidi.

Et aidata teil meeles pidada, indapamiidi üritavad harjumus võttes seda samal ajal iga päev.

Patsientidel, kes indapamiidi kõrge vererõhu

Annus indapamiidi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid indapamiidi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse indapamiidi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine indapamiidi

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et indapamiidi töötab korralikult.

indapamiidi võib põhjustada kahju kaaliumi kehast

Pöörduge arsti poole, kui jääte haigeks ja on raske või jätkata oksendamine või kõhulahtisus. Need probleemid võivad põhjustada teil kaotada lisaks vett ja kaaliumi.

Patsientidel, kes indapamiidi kõrge vererõhu

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal indapamiidi

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

indapamiidi kõrvaltoimed

indapamiidi

Kõrge vererõhk lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, hüdroklorotiasiidi, losartaan, furosemiid, atenolooli, Lasix, Norvasc, Diovan, valsartaani, enalapriil

Turse hüdroklorotiasiidi, furosemiid, Lasix, spironolaktoon, kloortalidoonil, Aldactone, bumetaniid, torsemiidi, metolasooni, Dyazide, Bumex