Indocin intravenoosse

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Kasutab Indocin

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: äädikhape (klass)

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga indometatsiin süsti enneaegsetel imikutel.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju indometatsiin süsti eakatel patsientidel.

Enne Kasutades Indocin

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab see ravim lapsele. Ravimit manustatakse läbi nõel ühe beebi veenides.

Indometatsiin süsti võib muutuda, kuidas keha reageerib nakkuse ajal. Teie lapse arst jälgib teie last iga infektsiooni nähud (nt palavik, külmavärinad või muu ebatavaline käitumine).

See ravim võib mõjutada toime vereliistakud, mis on vajalikud hüübimist veres. See võib suurendada riski verejooksu beebile. Teie lapse arst jälgib teie last iga ebatavalist verejooksu või veritsust, mis tahes tume uriin või väljaheide või muid märke verejooks beebi.

See ravim võib vähendada beebi uriini mahtu. See võib suurendada beebi võimalus, millel on probleeme neerudega või madal naatriumi sisaldus veres (hüponatreemia). Vere- ja uriinianalüüsid on vaja kontrollida võimalikke märke neid riske.

Maks võib tekkida probleeme, kui teie laps on selle ravimi saamist. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma lapse arstiga kohe, kui teie laps on, millel on rohkem kui üks nendest sümptomitest: kõhuvalu või hellus, savi värvi väljaheide; tume uriin, isutus, palavik, peavalu, sügelus, söögiisu kadumine; iiveldus ja oksendamine, lööve, jalgade paistetus või sääred, ebaharilik väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Indocin

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Podagra, Äge naprokseen, ibuprofeen, metüülprednisoloon, Aleve kolhitsiiniga, indometatsiin

Seljavalu tramadool, naprokseen, Cymbalta, aspiriin, ibuprofeen, diklofenak

Anküloseeriva spondüliidi prednisooni, naprokseen, Humira, aspiriin, diklofenak, CelebrexR

Kobarpeavalu prednisooni, verapamiil, sumatriptaan, indometatsiin, Imitrex, küproheptadiin

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Indocin

Indocin kõrvaltoimed

Indocin (indometatsiin)