indometatsiin pärasoole

Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid võivad põhjustada suurenenud risk tõsiste kardiovaskulaarsete tromboosijuhtude, müokardi infarkt ja insult, mis võib lõppeda surmaga. See risk võib suureneda patsientidel, südame-veresoonkonna haigused või riskifaktorite südame-veresoonkonna haigused. Indometatsiin on vastunäidustatud ravi peri-operatiivse valu pärgarteri šunteerimine (CABG). Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid võivad põhjustada ka suurenenud risk tõsise seedetrakti kõrvaltoimete eriti eakatel, sealhulgas verejooksu, haavandumise ja perforatsiooni maos või sooltes, mis võib lõppeda surmaga.

Kasutab indometatsiin

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: äädikhape (klass)

Indomethacin on ravimiseks kasutatakse ka anküloseeriva spondüliidi, mis on teatud tüüpi artriit, mis mõjutab liigeseid selg. indometatsiin võib samuti kasutada, et ravida valus õlg põhjustatud bursiit või tendiniidiga.

indometatsiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest indometatsiin, siis tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades indometatsiin

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon indometatsiin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju indometatsiin lastel ja alla 14-aastastel lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga indometatsiin eakatel. Kuid eakad patsiendid võivad olla tundlikumad mõju indometatsiin kui noorematel täiskasvanutel ja on tõenäolisem, et olla soovimatuid tagajärgi (näiteks maohaavandeid, segadus, psühhoos) ja vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja kohandamist annuse saavatel patsientidel indometatsiin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate indometatsiin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades indometatsiin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades indometatsiin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades indometatsiin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise indometatsiin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ohutu ja efektiivne kasutamine indometatsiin, ärge võtke seda, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Võttes liiga palju indometatsiin võib suurendada riski soovimatuid tagajärgi.

indometatsiin peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui kasutatakse raske või jätkata artriit, indometatsiin tuleb regulaarselt korrastatud arst, et see sind aidata. indometatsiin tavaliselt hakkab tööle ühe nädala jooksul, kuid raskematel juhtudel kuni kaks nädalat või isegi kauem võib läbida enne, kui tunnete end paremini. Ka mitu nädalat võib läbida, enne kui täit mõju indometatsiin.

Ärge võtke Ravimküünlad suu kaudu.

Et kasutada suposiidi

Annus indometatsiin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste indometatsiin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse indometatsiin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine indometatsiin

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

indometatsiin võib suurendada oma riski saada südameatakk või insult. See on tõenäolisem inimestel, kellel on juba südamehaigus. Inimesed, kes kasutavad indometatsiin pikka aega olla ka suurem risk.

indometatsiin võivad põhjustada mao- või soolte. Need probleemid võivad juhtuda ilma hoiatusmärgid. See on tõenäolisem, kui teil on olnud maohaavand varem, kui te suitsu ega juua alkoholi regulaarselt, on üle 60-aastased, on halb tervis, või kasutate teisi ravimeid (nagu näiteks steroidide meditsiini või vere õhem).

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravi ajal indometatsiin. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest kasutades indometatsiin: kobrutamisega, lõdvenemine nahk, külmavärinad, köha, kõhulahtisus, palavik, sügelus, liiges- või lihasvalu; punane nahakahjustused; kurguvalu; haavandid haavandid, valged laigud suus või huultel või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal indometatsiin

Mõned võimalikud hoiatussildid tõsiseid kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida ravi ajal indometatsiin võib sisaldada must, tõrva meenutav väljaheide; vähenenud urineerimine, tõsine kõhuvalu; nahalööve; näo, sõrmed, jalad või sääred; ebatavaline verejooks või verevalumid; ebatavaline kaalutõus, oksendamine vere või materjali, mis näeb välja nagu kohvipaksu või kollane nahk või silmad. Samuti ilmnevad tõsised südameprobleemid võivad ilmneda, nagu valu rinnus, pigistustunne rinnus, kiire või ebaregulaarne südametöö, ebatavaline punetus või soojust naha, nõrkus või ebaselge kõne. Loobuge indometatsiin ja kontrollida oma arstile, kui teil esineb mõni neist hoiatusmärgid.

indometatsiin võib põhjustada ka tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Kuigi see on haruldane, võib esineda sagedamini patsientidel, kes on allergilised aspiriini või ükskõik millise mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID). Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama, hingeldust või minestamine. Muud märgid võib hõlmata muudatusi värvi näonaha; väga kiire, kuid rütmihäired või impulsi lööbesarnased tursed nahal ja tursed või tursed silmalaugude või silmade ümbruses. Kui need kõrvaltoimed esinevad, saada hädaabi korraga.

Kasutades indometatsiin viimase paari kuu jooksul on raseduse ajal võib loodet kahjustada. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

indometatsiin võivad mõned inimesed tunda peapööritust, peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Isegi kui kasutada enne magamaminekut, siis võivad mõned inimesed tunda unisust või uimasust tõustes. Veenduge, et teate kuidas reageerite indometatsiin enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Enne võttes mingit operatsiooni või meditsiinilised analüüsid, rääkige sellest oma arstile, et kasutate indometatsiin. See võib olla vajalik, et teil ravi lõpetada mõneks ajaks, või muuta mõnda teise Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid enne protseduuri.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine ..

indometatsiin kõrvaltoimed

indometatsiin

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Podagra, Äge naprokseen, ibuprofeen, metüülprednisoloon, Aleve kolhitsiiniga, indometatsiin

Seljavalu tramadool, naprokseen, Cymbalta, aspiriin, ibuprofeen, diklofenak

Anküloseeriva spondüliidi prednisooni, naprokseen, Humira, aspiriin, diklofenak, CelebrexR

Kobarpeavalu prednisooni, verapamiil, sumatriptaan, indometatsiin, Imitrex, küproheptadiin