insuliinglulisiin (subkutaanselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Insuliinglulisiin on kiire toimega insuliini. Insuliin on üks paljudest hormoonid, mis aitavad keha omakorda meie toit energiaks. Seda tehakse kasutades glükoosi (suhkru) on veres quick energiat. Ka insuliini aitab meil salvestavad energiat, et saame kasutada hiljem. Kui teil on suhkurtõbi (diabeet), keha ei tooda piisavalt insuliini või ei kasuta insuliini õigesti. Niisiis, sa pead võtma täiendavaid insuliini reguleerida veresuhkru väärtuste ja hoida oma keha terve. See on väga tähtis, sest liiga palju suhkrut veres võib olla tervisele kahjulik.

Insuliinglulisiin hakkab tööle kiiremini kui mõned muud tüüpi insuliini ja selle mõju ei kesta nii kaua. See peaks käituma nagu insuliini keha muidu toota. Kuna mõju insuliinglulisiini lühitoimelistena, võib arst määrata ka pikema toimeajaga saad kasutada.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

lahendus

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju insuliinglulisiin lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Allergia

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Insuliinglulisiini eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid tagajärgi, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega seda ravimit ..

pediaatriline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teisi terviseprobleeme

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Doseerimine

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile seda ravimit. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. Ravim manustatakse shot naha all või veeni.

Iga pakendi Insuliinglulisiini sisaldab patsiendi infolehel. Loe infolehte hoolikalt ja veenduge, et mõistate

See on kõige parem kasutada teises kohas kehal iga süsti (nt naha alla kõhu või kõht, reie või õlavarre). Kui teil on küsimusi selle, võtke liige oma tervishoiu meeskond.

Kasutamisel söögi insuliini insuliinglulisiini tuleks langetada 15 minutit enne sööki või 20 minuti jooksul pärast ravi alustamist sööki.

Insuliini lahus peaks otsima selge ja värvitu. Ärge kasutage insuliinglulisiin kui see on hägune või paksenenud.

Kui kasutatakse insuliinpumbaga: Lugege hoolikalt ja järgige välise insuliini pump juhiseid. See insuliini ei tohi segada ühegi teise insuliiniga ega lahjendada, kui seda kasutatakse insuliini pump. Insuliini sc pump tuleks vahetada vähemalt iga 48 tunni järel. Kui te ei saa aru, kuidas teil on kasutada insuliinipumba või on probleeme, pöörduge oma arsti või apteekriga.

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrolli all hoida, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Samuti kasutada regulaarselt ja test veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

vahelejäänud annus

Ära muuda brändi, tüübi või annuse insuliini, kui arst on määranud. Kui saate uue pakkumise insuliini kontrollida märgistusel olla kindel, kas see on õiget tüüpi insuliini.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke kasutamata viaalid või SoloStar® pensüstaldes külmkapis. Kaitsta valguse eest. Mitte külmutada.

Viaalid et kasutate praegu võib hoida külmkapis või toatemperatuuril jahedas kohas, eemal päikesevalgusest ja kuumusest, ning seda tuleb kasutada 28 päeva jooksul.

SoloStar® eeltäidetud pensüstel, et kasutate praegu ei tohi külmutada. Sa peaksid säilitama pliiatsi toatemperatuuril, kaitstuna otsese kuumuse ja valguse. Visake avas eeltäidetud pensüstel 28 päeva pärast.

Ei jaga insuliini pliiatsid teistega mingil juhul. See ei ole ohutu ühe sulu mida kasutatakse rohkem kui üks inimene. Nõelte või pliiatsid võib põhjustada edastamise hepatiidi viirused, HIV või muude vere kaudu levivate haiguste korral.

Teie arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimestel nädalatel te võtate seda ravimit. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See on väga oluline jälgida hoolikalt mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond umbes

Hädaolukorras-Tegemist võib olla aeg, mil sa pead hädaabi jaoks probleem tingitud Teie diabeeti. Sa pead olema valmis neid hädaolukorras. See on hea mõte

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, näo, keele ja kõri, hingamisraskused või valu rinnus pärast raviks.

Liiga palju insuliinglulisiin võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Madal veresuhkur võib ka juhtuda, kui te kasutate insuliinglulisiin teise diabeediravim, hilinemise või jäta eine või suupiste, kasutada rohkem kui tavaliselt, juua alkoholi või ei saa süüa, sest iiveldus või oksendamine või kõhulahtisus. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed võivad tunda erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. On oluline, et te õppida, millised sümptomid madala veresuhkru siis tavaliselt on nii, et saate seda ravida kiiresti.

Sümptomid madala veresuhkru hulka ärevus, käitumist muuta sarnane purjus, nägemishäired, külm higi, segasus, depressioon, mõtlemis-, pearinglus või peapööritus, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu, ärrituvus või käitumishäired, närvilisus, hirmuunenäod, rahutu uni, värisemine, ebaselge kõne, ja surin kätes, jalgades, huulte või keele.

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli sümptomite leevendamiseks. Samuti kontrollige oma vere madala veresuhkru taset. Saada arsti juurde või haiglasse kohe, kui sümptomid ei parane. Keegi peaks kutsuma erakorralist arstiabi kohe, kui rasked sümptomid nagu krambid (hood) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla ja nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Teie leibkonnast ka peaksid teadma, kuidas seda kasutada.

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jäta annuses oma diabeediravim, söövad või ei järgi oma söömisharjumused, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Sümptomid kõrge veresuhkru hulka nägemishäired, unisus, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, sagenenud urineerimine, ketoonid uriinis, isutus, kõhuvalu, iiveldus või oksendamine, väsimus, rahutu hingamine (kiire ja sügav), teadvusekadu, ja ebatavaline janu.

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset ja siis helistada oma arsti juhiseid.

See ravim võib põhjustada pearinglust või uimasust. Ärge juhtige autot ega midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas see ravim teile mõjub.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.