insuliini inimese sisse hingata (sissehingamise) ettevaatusabinõud

Teie arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimestel nädalatel te võtate seda ravimit. Vere ja kopsufunktsiooni võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See on väga oluline jälgida hoolikalt mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond umbes

Hädaolukorras-Tegemist võib olla aeg, mil sa pead hädaabi jaoks probleem tingitud Teie diabeeti. Sa pead olema valmis neid hädaolukorras. See on hea mõte

Rääkige oma arstile, kui teil on suitsetamine või olete hiljuti suitsetamisest loobunud selle ravimi kasutamise ajal.

Liiga palju insuliini inimese sissehingatud võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Sümptomid madala veresuhkru hulka ärevus, käitumist muuta sarnane purjus, nägemishäired, külm higi, segasus, depressioon, mõtlemis-, pearinglus või peapööritus, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu, ärrituvus või käitumishäired, närvilisus, hirmuunenäod, rahutu uni, värisemine, ebaselge kõne, ja surin kätes, jalgades, huulte või keele.

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli sümptomite leevendamiseks. Samuti kontrollige oma vere madala veresuhkru taset. Saada arsti juurde või haiglasse kohe, kui sümptomid ei parane. Keegi peaks kutsuma erakorralist arstiabi kohe, kui rasked sümptomid nagu krambid (hood) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla ja nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Teie leibkonnast ka peaksid teadma, kuidas seda kasutada.

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jäta annuses oma diabeediravim, söövad või ei järgi oma söömisharjumused, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Sümptomid kõrge veresuhkru hulka nägemishäired, unisus, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, sagenenud urineerimine, ketoonid uriinis, isutus, kõhuvalu, iiveldus või oksendamine, väsimus, rahutu hingamine (kiire ja sügav), teadvusekadu, või ebatavaline janu.

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset ja siis helistada oma arsti juhiseid.

See ravim võib põhjustada pearinglust või uimasust. Ärge juhtige autot ega midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas see ravim teile mõjub.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on köha, mis hoiab tulevad tagasi või ei lähe ära, õhupuudus või hingamisraskused.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, näo, keele ja kõri, hingamisraskused või valu rinnus pärast raviks.

Selle ravimi kasutamine koos teiste suhkurtõve ravim (nt pioglitasoon, rosiglitasooni, Actos®, Actoplus Met®, Avandia®) võib põhjustada tõsiseid probleeme südamega või ödeem (turse). Pöörduge arsti poole, kui teil on kiiresti kaalus juurde, millel on õhupuudus, valu rinnus või kõhus, väsimus või nõrkus, hingamisraskused, ebakorrapärane südametegevus või liigse käte, randmete, pahkluude või jalgade.