insuliini regulaarselt

Insuliin on hormoon, mida toodetakse organismis. See toimib, alandades glükoosi (suhkru) sisaldust veres. Regulaarne insuliini on lühitoimeline kujul insuliini.

Regulaarne insuliini kasutatakse diabeedi raviks.

Insuliin võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge kasutage seda ravimit, kui teil on episood hüpoglükeemia (madal veresuhkru tase).

Hüpoglükeemia või madal veresuhkru tase, on kõige sagedasem kõrvaltoime insuliini. Sümptomiteks on peavalu, nälg, pearinglus, higistamine, ärrituvus, keskendumisraskused, kiire hingamine, kiire pulss, minestamine või krambid (raske hüpoglükeemia võib lõppeda surmaga). Carry kõvad kommid või glükoosi tablette teiega, kui teil on madal vere suhkrusisaldust.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete allergiline insuliini või kui sul on episood hüpoglükeemia (madal veresuhkru tase).

Veendumaks, võid kasutada insuliini, rääkige sellest oma arstile, kui teil on maksa- või neeruhaigus.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, eriti suulise diabeet ravimeid nagu pioglitasooni või rosiglitasooni (mida mõnikord sisalduvad kombinatsioonid glimepiriidi või metformiin). Võttes teatud suukaudsed diabeet ravimeid, kui te kasutate insuliini võib suureneda risk tõsiste südameprobleemide.

FDA raseduse kategooria B. Insuliin ei eeldatavasti kahjulik sündimata lapsele. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal.

Ei ole teada, kas insuliini eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Teie veresuhkrut tuleb sageli kontrollida, ja te peate teiste vereproove oma arsti kabinetti.

Regulaarne insuliini süstitakse naha alla. Sulle näidatakse, kuidas kasutada süstid kodus. Vali teine ​​koht süstimiseks naha piirkonda iga kord, kui kasutate seda ravimit. Ärge süstige samas kohas kaks korda järjest.

Regulaarne insuliini peaks vaatama nii selge kui vesi. Ärge kasutage ravimit, kui on värvi muutnud, tundub hägune või sisaldab osakesi ta. Helistage oma arstile uue retsepti.

Kasuta ühekordset nõela ainult üks kord. Visake kasutatud nõelad torkekindlat konteiner (küsige apteekrilt, kus saad ühe ja kuidas see kõrvaldada). Hoidke konteinerit kättesaamatus kohas lastele ja lemmikloomadele.

Ei jaga süstimispliiatsit või kasseti teise inimesega. Jagades süsti pliiatsid või padruneid võimaldab haigust nagu hepatiit või HIV edasi ühelt inimeselt teisele.

Madal veresuhkur (hüpoglükeemia) võib juhtuda, et igaüks, kes on diabeet. Sümptomiteks on peavalu, nälg, higistamine, kahvatu nahk, ärrituvus, uimasus, Värisemistunne või raske keskenduda. Hoidke alati käepärast suhkrut teiega, kui teil on madal vere suhkrusisaldust. Suhkur allikad on mahl, kõvad kommid, küpsised, rosinad, ja mitte-dieet sooda. Ole kindel oma pere ja lähedased sõbrad teavad, kuidas teid aidata hädaolukorras.

Kui teil on raske hüpoglükeemia ja ei saa süüa ega juua, kasutage glükagooni süsti. Teie arst saab ette glükagooni avarii süsti komplekt ja öelda, kuidas seda kasutada.

Samuti olge valvas kõrge veresuhkur (hüperglükeemia), nagu suurenenud janu, sagenenud urineerimine, nälg, suukuivus, puuviljane hinge lõhn, unisus, naha kuivus, nägemishäired ja kaalulangus.

Kontrollige oma veresuhkru taset hoolikalt pingeolu-, reisimine, haiguse, operatsiooni või kiirabiauto, jõulise kasutamise, või kui te tarbite alkoholi või toidukordi vahele. Need asjad võivad mõjutada teie glükoositase ning annuse vajadus võib ka muutuda. Ärge muutke ravimi annust või ajakava ilma arstiga nõu.

Kui arst muudab teie brändi, jõudu või tüüpi insuliini, võib teie annust võib muutuda. Küsige oma apteekrilt, kui teil on mingeid küsimusi uutmoodi insuliini saate apteegist.

Kaasas ID-kaardi või kandma meditsiinilist käevõru märkides, et teil on diabeet, hädaolukorras. Iga arst, hambaarst või kiirabi, kes teid ravib peaksid teadma, et teil on diabeet.

Insuliin on vaid osa ravist programm, mis võib hõlmata ka toitumine, kehaline koormus, kehakaalu kontrolli veresuhkru testimine ja eriarstiabi. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Säilitamine Avamata viaalid ja padrunid: Pea karbil ja hoida külmkapis, valguse eest kaitstult.

Säilitamine pärast esimest kasutamist: Hoia “kasutuses” viaali või padrunid jahedas ruumis temperatuuril. Visake insuliini ei kasutata 31 päeva jooksul.

Mitte külmutada insuliini ja visata ravimit, kui see on muutunud külmutatud.

Visake insuliini ei kasutata enne aegumiskuupäeva ravimi kohta etiketti.

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Oluline on hoida insuliini käsi kogu aeg. Täitke oma retsepti enne otsa ravim täielikult.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1-800-222-1222. Insuliini üleannustamine võib põhjustada eluohtliku hüpoglükeemia.

Sümptomid Raske hüpoglükeemia hulka ekstreemset nõrkust, nägemishäired, higistamine, vaeva räägib, värinad, kõhuvalu, segadust ja krambid (tõmblused).

Ära muuda brändi insuliini süstalt või kasutate küsimata oma arsti või apteekriga. Mõned märgid insuliini ja süstlad on vahetatavad, teised mitte. Arst ja / või apteekriga tea mis marki saab üksteisega asendada.

Vältige alkoholi joomist. Teie veresuhkru tase võib muutuda ohtlikult madal kui juua alkoholi kasutamise ajal insuliini.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist nähtudest insuliini allergia: sügelus nahalööve üle kogu keha, vilistav hingamine, hingamisraskused, südame löögisagedus, higistamine, või tunne, nagu te võite minestada.

Helistage oma arstile, kui teil on hingamisraskused, turse käed või jalad, või kiire kaalutõus (eriti kui kasutate suukaudseid suhkurtõve ravim).

Hüpoglükeemia või madal veresuhkru tase, on kõige sagedasem kõrvaltoime insuliini. Sümptomiteks on peavalu, nälg, pearinglus, higistamine, ärrituvus, keskendumisraskused, kiire hingamine, kiire pulss, minestamine või krambid (raske hüpoglükeemia võib lõppeda surmaga). Carry kõvad kommid või glükoosi tablette teiega, kui teil on madal vere suhkrusisaldust.

Rääkige oma arstile, kui teil on sügelus, turse, punetus või naha paksenemine kuhu te insuliini süstite.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Kasutades teatud ravimid võivad raskendada teile öelda, kui teil on madal vere suhkrusisaldust. Rääkige oma arstile, kui te kasutate mis tahes järgmine

albuterooliga

klonidiini

reserpiin; või

beetablokaatorita nagu atenolooli, karvedilooli, labetalool, nadolool, nebivolool, propranolool, sotalool ja teised.

See loetelu ei ole täielik ja on palju muid ravimeid, mis võivad suurendada või vähendada insuliini mõju vähendamisele veresuhkru taset. Teised ravimid võivad mõjutada ka insuliini, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

Version: 7.02. Paranduse kuupäev: 2014/03/24, 04:23:20.