Insulin Human regulaarne süsti

Ravimite klassi: diabeedi

Kasutab Iniminsuliini regulaarselt

Farmakoloogilise Klass: Insuliin Regulaarne

Insulin Human regulaarne on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Iniminsuliini regulaarne järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon iniminsuliini regulaarselt või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanuses kuni insuliini mõju inimese regulaarne lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohased uuringud suhe vanuses kuni insuliini mõju inimese regulaarselt teostatud ei ole ka eakatel inimestel, geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme ei ole oodata piiravad aga insuliini inimese regulaarne eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame, maksa või neeruprobleemid, mis võivad vajada annuse patsientidel insuliini inimese regulaarselt.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Insulin Human regulaarselt

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate insuliini inimese regulaarselt, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja tea, kas te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Insulin Human regulaarselt mõnda järgmistest ravimitest ei ole tavaliselt soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Insulin Human regulaarselt mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada insuliini kasutamist inimese regulaarselt. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile insuliini inimese regulaarselt. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. Insulin Human regulaarne manustatakse shot naha all.

Iga pakendi insuliini inimese regulaarne sisaldab patsiendi teabeleht. Lugege see leht hoolikalt enne algust oma ravi ja iga kord, kui uuesti täita uue teabe ja veenduge, et saate aru

See on kõige parem kasutada teises kohas kehal iga süsti (nt naha alla kõhu või kõht, reie, õlavarre). Kui teil on küsimusi selle, võtke liige oma tervishoiu meeskond.

Kui te kasutate insuliini, peab olema väga ettevaatlik, kui sa annuse mõõtmiseks. See vorm on kontsentreeritum (on rohkem ravimit sama koguse lahust) kui U-100 kaudu insuliini. Sa peaksid kasutama vähem lahuse iga annuse. Sa peaksid süüa 30 minuti jooksul süstides.

Annus insuliini inimese regulaarne on erinev eri patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine insuliiniannused inimese regulaarselt. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida insuliini viaali, mida ei ole avatud külmkapp originaalpakendis. Mitte külmutada. Ärge kasutage insuliini, kui see on olnud külmunud.

Hoidke avatud viaali insuliini külmkapis. Mitte külmutada. Kui te ei saa hoida oma viaal insuliini külmkapis, siis võib seda säilitada toatemperatuuril kuni 31 päeva. Hoida viaal nii lahe kui võimalik ning kuumuse ja valguse.

Ei jaga insuliini nõelu või süstlaid teistega mingil juhul. Nõelte võib põhjustada edastamise hepatiidi viirused, HIV või muude vere kaudu levivate haiguste korral.

Õige kasutamine insuliini inimese regulaarselt

Teie arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimestel nädalatel võtate insuliini inimese regulaarselt. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See on väga oluline jälgida hoolikalt mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond umbes

Hädaolukorras-Tegemist võib olla aeg, mil sa pead hädaabi jaoks probleem tingitud Teie diabeeti. Sa pead olema valmis neid hädaolukorras. See on hea mõte

Insulin Human regulaarne võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, mis võib olla eluohtlik ja vajab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, õhupuudus, näo, keele ja kõri, hingamisraskus või valu rinnus pärast saad süsti.

Insulin Human regulaarselt koos teiste suhkurtõve ravim (nt pioglitasoon, rosiglitasooni, Actos®, Actoplus Met®, Avandia®) võib põhjustada tõsiseid probleeme südamega või ödeem (turse). Pöörduge arsti poole, kui teil on kiiresti kaalus juurde, millel on õhupuudus, valu rinnus või kõhus, väsimus või nõrkus, hingamisraskused, ebakorrapärane südametegevus või liigse käte, randmete, pahkluude või jalgade.

Teil võib olla mõned naha punetus, lööve, sügelus või turse süstekohal. Kui see ärritus on raske või ei kao, pöörduge arsti poole. Ärge süstige insuliini inimese regulaarselt ümber naha ala, mis on punane, paistes, või sügelevad.

Liiga palju insuliini inimese regulaarne võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Sümptomid madala veresuhkru hulka ärevus; käitumist muuta sarnane purjus, nägemishäired, külm higi, segasus, depressioon, mõtlemis-, pearinglus või peapööritus, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu, ärrituvus või käitumishäired, närvilisus, hirmuunenäod, rahutu uni, värisemine, ebaselge kõne, ja surin kätes, jalgades, huulte või keele.

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli sümptomite leevendamiseks. Samuti kontrollige oma vere madala veresuhkru taset. Saada arsti juurde või haiglasse kohe, kui sümptomid ei parane. Keegi peaks kutsuma erakorralist arstiabi kohe, kui rasked sümptomid nagu krambid (hood) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla ja nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Teie leibkonnast ka peaksid teadma, kuidas seda kasutada.

Ettevaatusabinõud Kuigi Insulin Human regulaarselt

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jäta annuses oma diabeediravim, söövad või ei järgi oma söömisharjumused, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Sümptomid kõrge veresuhkru hulka nägemishäired, unisus, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, sagenenud urineerimine, ketoonid uriinis, isutus, kõhuvalu, iiveldus või oksendamine, väsimus, rahutu hingamine (kiire ja sügav), teadvusekadu, või ebatavaline janu.

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset ja siis helistada oma arsti juhiseid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Insulin Human regulaarne kõrvaltoimed

insuliini regulaarselt

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga

Ketoatsidoosi aspartinsuliinist, Novolog, Humalog, naatriumvesinikkarbonaat, Apidra

Diabeet tüüp 1 aspartinsuliinist, Lantus, Levemiri Novolog, Humalog, Toujeo

Gestatsioonidiabeedi insuliini regulaarselt, Humulin N, Humulin R, NOVOLIN R, Humulin 70/30